כשפיליפ סימור הופמן מת ב-2014 בגיל 46 בלבד, הוא השאיר מאחוריו כמה פרויקטים לא גמורים. הבולט מביניהם היה הפרק האחרון בסדרת סרטי "משחקי הרעב", הסרט "עורבני חקיין - חלק ב'", שהופמן מת במהלך הפקתו, והופעתו בו הושלמה באמצעות אפקטים ממוחשבים ובעריכה שחתכה "סביב" הדמות שגילם בסרט. אך נוסף לכך, הופמן גם היה בהכנות לבימוי סרט, והוא השלים גם צילומי פרק פיילוט לסדרה בשם "Happyish" (שהופצה בישראל בשם "רגעים קטנים של אושר"), שכתב שלום אוסלנדר.

אחרי מותו של הופמן, התפקיד הראשי בסדרה לוהק מחדש וסטיב קוגן נכנס לנעליו של הופמן לצד קתרין האן וברדלי וויטפורד, אבל הסדרה שרדה עונה אחת בלבד לפני שבוטלה. אתמול, ג׳ון קמרון מיטשל ("הדוויג והשארית העצבנית"), שביים את הפיילוט המקורי שמעולם לא שודר, החליט שהגיע הזמן לחשוף אותו לעולם, ופרסם פוסט באינסטגרם עם הפניה לפיילוט המלא ביוטיוב. הפיילוט צולם בסוף 2013, חודשים ספורים לפני שהופמן הלך לעולמו.

אם אתם מתכננים לצפות בפיילוט, כדאי שתדעו שהוא מעט NSFW - הדמויות של הופמן והאן צופות בקטע קצר מפורנו ובסצנה אחרת הופמן מבצע מין אוראלי בדמות מצוירת. בתגובה, העוקבים של מיטשל הודו לו, ועל הדרך עודדו גם יוצרים אחרים לשחרר גרסאות של פרקי פיילוט שמעולם לא שודרו. התגובות נעו בין "זה מבריק" ו"מדובר בזהב" לבין "זה הרבה יותר טוב מהפיילוט ששודר, שהיה מלא מדי בחשיבות עצמית... זה היה יכול להיות מעולה".

הופמן, זוכה פרס האוסקר על הופעתו בסרט "קפוטה" וכוכב קבוע בסרטיו של פול תומס אנדרסון ("מגנוליה") נאבק במשך שנים רבות בהתמכרות לסמים, ונמצא מת בדירתו במנהטן ב-2 בפברואר, 2014 על ידי חבר תסריטאי. שוטרים שהגיעו למקום מצאו בדירתו של השחקן הרואין ותרופות במרשם וחשפו שגופתו נמצאה עם מזרק נעוץ בזרוע. דו"ח הנתיחה שלאחר המוות גילה שהמוות אכן נגרם משילוב קטלני של כמה סוגי סמים ותרופות מרשם.