סדרות ישנות שקמות לתחייה הן כבר מזמן לא טרנד חדש, אבל לאחרונה נראה שחלה תפנית מסוימת - הסדרות חוזרות, לרוב עם חלק מהשחקנים המקוריים, אבל ממש לא עם כולם. מעריצי "סקס והעיר הגדולה" יצטרכו להסתדר בלי סמנתה וכמה מהגברים הבולטים בסדרה, כוכבי "דם אמיתי" בכלל לא עודכנו על הקאמבק שלה, ואם מישהו משחקני "אחת שיודעת" יופיע בגרסה החדשה, זה יהיה בתפקיד אורח בלבד. המצטרפת הבאה לתופעה: "דקסטר", שגם היא עושה איפה ואיפה בין הכוכבים שלה.

בסתיו האחרון פורסם כי קרוב לעשור אחרי שהסתיימה, "דקסטר" צפויה לחזור למסך עם עונה נוספת שתעלה בהמשך השנה ברשת שואוטיים האמריקאית. התסריטאי הראשי של הסדרה, קלייד פיליפס, יוביל גם את העונה החדשה - ומייקל סי הול ישחזר את תפקידו של דקסטר מורגן, אחד מהרוצחים הסדרתיים הכי ידועים (ואהובים) על המסך. מאז, הרשת התמלאה בשמועות והשערות בנוגע לאפשרות שעוד כמה משחקני "דקסטר" ישובו לסדרה, אך כעת נראה שאם מישהו פיתח ציפיות, זה כנראה היה לחינם.

לפי ג'יימס רימר, אחד מכוכבי הסדרה המקורית - שגילם את הארי, אביו המנוח של דקסטר שחוזר אליו בפלאשבקים - יתר חברי הקאסט יאלצו להתפשר ולצפות בעונה החדשה מהבית. בסרטון שהקדיש לאחד ממעריציו, ובהמשך עלה לאינסטגרם, רימר סיפר ש"אני לא אחזור בתור הארי מורגן בעונה התשיעית, אבל תודה על זה שאמרת שהארי הוא אחת הדמויות הכי טובות שראית בטלוויזיה. זו אחת הדמויות הכי טובות שיצא לי לגלם. במיוחד בעונה הראשונה. אתה יודע, הם פשוט לא ביקשו מאף אחד מחברי הקאסט המקורי שיחזור, אז אני לא יודע מה הם עושים, באמת שאין לי מושג".

"זה חבל", הסביר רימר, "כי כולנו רצינו לחזור. אבל זו הסדרה שלהם, אז הם יעשו מה שהם רוצים לעשות. מצטער שאין לי חדשות טובות יותר עבורך". ולמרות שהשחקן נשמע די החלטי, עדיין צריך לציין - לכל סדרה, על אחת כמה וכמה סדרה אפלה ומסתורית כמו "דקסטר", יש אינטרס מובהק לשמור את הקלפים קרוב לחזה, ולהשאיר קאמבקים אפשריים בגדר הפתעה. כך או כך, בהפקה כבר הכריזו על כמה שחקנים שיצטרפו לעונה החדשה, שמצטלמת בימים אלה, בהם ג'יימי צ'אנג ("עד עצם היום הזה") שתגלם מגישת פודקאסט פשע וקלנסי בראון ("חומות של תקווה") שייכנס לנעליו של הנבל הראשי של העונה.

View this post on Instagram

A post shared by Ahmed Naït-ali (@ahmedlamotta)