צילומי אחד הפרקים של הריאליטי "America’s Got Talent: Extreme", תוכנית הספין אוף ל"America’s Got Talent", נקטעו בשל אסון שהתרחש במהלך חזרות. הפעלולן ג'ונתן גודווין בן ה-41, אחד המתחרים בתוכנית, נפצע קשה בתאונה מזעזעת - זאת לאחר שפעלול בביצועו השתבש. לאחר פציעתו של גודווין, הפקת התוכנית הושהתה עד להודעה חדשה.

 

"במהלך חזרה לקראת צילומי פרק של התוכנית, אירעה תאונה בה נפצע הפעלולן ג'ונתן גודווין בעת ביצוע הפעלול שלו", נמסר בהצהרה מההפקה. "הוא הועבר מיד לבית החולים, שם הוא ממשיך לקבל טיפול רפואי. אנחנו חושבים עליו ומתפללים בשבילו ובשביל משפחתו, בזמן שאנחנו ממתינים לעדכונים נוספים על מצבו". את התוכנית מנחה השחקן טרי קרוז, ובפאנל השופטים נמצאים המתאבקת ניקי בלה, אופנוען המרוצים טרוויס פסטרנה וסיימון קאוול.

על פי דיווח של הצהובון TMZ, גודווין ביצע פעלול כשהוא תלוי באוויר בעזרת כבל, בגובה כ-20 מטר. שתי מכוניות היו תלויות משני צדדיו, ומטרתו הייתה להתנדנד בין כלי הרכב מבלי להימחץ, כשבהמשך הוא צפוי היה ליפול על מזרן אוויר. למרבה הצער, הפעלולן נמחץ בין שתי המכוניות, שהתפוצצו לאחר ההתנגשות העצומה ו"התלקחו באש", זאת על פי הדיווחים. גודווין נפל ארצה, פספס את מזרן האוויר עליו אמור היה לנחות ונחבט בראשו.

התקרית הייתה כה מחרידה עד שנוכחים במקום היו בטוחים שגודווין מת: אחת מהחובשות במקום אמרה בשיחת טלפון כי הוא לא מגיב, בקושי נושם ועושה תנועות לא טבעיות. בזמן שהתקשרו הנוכחים למוקד 911 לא בוצעה החייאה בגודווין, שכן היה לו דופק. בהמשך, גודווין פונה לבית החולים, שם חזר להכרה. על פי הדיווח, גודווין עבר ניתוח והוא נמצא ביחידת טראומה: מצבו לא ברור כעת, אך דיווחים מסוימים טוענים כי הוא סובל מפגיעה נוירולוגית.

ביצוע פעלולים בטלוויזיה איננו זר לגודווין, והוא כבר השתתף ב"Britain’s Got Talent" בשנת 2019. בשנה שעברה, הגיע גודווין לחצי הגמר של "America’s Got Talent". במסגרת אחד מהפעלולים שביצע בהופעתו, נראה גודווין כשהוא עולה באש (קרה, כמובן) בזמן שהוא מנסה להשתחרר מאזיקים. 

ימים ספורים לפני התאונה האיומה, הפעלולן אישר כי הוא התארס לשחקנית אמנדה אבינגטון, כוכבת "מר סלפרידג'" ו"שרלוק". גודווין פרסם תמונה משותפת של השניים וצירף אמוג'י של טבעת לתיאור הפרופיל שלו באינסטגרם.

View this post on Instagram

A post shared by T H E D A R E D E V I L (@jonathangoodwinofficial)