מתמודדת "מאסטר שף" (צילום: La 1)
צוויץ צוויץ. שרי קרילו ב"מאסטר שף ספרד" | צילום: La 1

זוכרים את שרי קרילו? מתמודדת "מאסטר שף ספרד" עלתה לכותרות לפני כשבוע בכל העולם, בזכות מה שהוא ככל הנראה הרגע הביזארי ביותר בתולדות הפורמט. קרילו, מתמודדת העונה השמינית של ריאליטי הבישול, חטפה עוד ועוד ביקורות קשות מצד השופטים לאורך העונה - וברגע אחד של כעס החליטה לנקום.

הנקמה של שרי, למי ששכח, הייתה מנה בדמות ציפור מתה אותה הגישה כיחידה אחת לשופטים - ללא שום בישול או תלישה של נוצות. את הציפור שרי קיבלה כמו כל המתמודדים במסגרת המשימה, אך בעוד אחרים בחרו לפרק ולבשל חתיכות מסוימות ממנה, היא החליטה להסתפק במצע של רוטב והנחה של כמה עגבניות שרי מעל. השופטים, למרבה אי-ההפתעה, לא אהבו את ההחלטה של שרי, והיא הודחה מהתכנית באופן מידי.

במהלך הביקורת למנה של שרי, אחד מהשופטים, ג'ורדי קרוז, אמר לה כי "את זלזלת בי, בקולגות שלך, באלפי האנשים שלא התקבלו". העובדה שקרוז ציין את האנשים שנשארו מחוץ לנבחרת היא לא מקרית, מאחר וקרילו הגיעה לתכנית בדרך מעט פחות שגרתית. כפי שלא מעט גולשים וצופים חשדו, קרילו בכלל לא נרשמה לאודישנים של העונה - אלא הגיעה לאחר שגורמים בהפקה יצרו איתה קשר.

"לא הגעתי (לאודישנים), לא חשבתי על זה מתישהו", סיפרה קרילו בראיון שנערך לאחר ההדחה שלה, "אחד המלהקים שמחפש 'דמויות' הגיע אליי". "אמרתי לו שידעתי לבשל רק אוכל ביתי טיפוסי ולא מעבר, אבל הם התעקשו אז הגעתי והצגתי את עצמי. אני הייתי האדם שהכי הופתע מזה שהתקבלתי, אחרי שהם בחנו יותר מ-30 אלף איש". כשנשאלה למה בכל זאת, על אף כישורי הבישול הדלים שלה, היא הוזמנה לתכנית, קרילו השיבה כי "אסור לי לדבר, אבל אני חושבת שזה מובן מאליו". 

הכעס של קרילו על השופטים, כך מתברר, נובע מכך שהם ידעו כי אין לה כישורים קולינריים כלשהם. "הם לא טעו לגביי, הם ידעו בדיוק מי אני כי מעולם לא שיקרתי. בנוגע אליי, אני חושבת שהגורל כיוון אותי אל 'מאסטר שף' מסיבה מסוימת. כל דבר שקורה לך נובע מסיבה כלשהי ומאפשר לך לצבור ניסיון". קרילו הסבירה גם כי היא אמרה להפקה שאין לה עניין מיוחד בתכנית בישול וכי היא הייתה שמחה שילהקו אותה לריאליטי אחר: "(רציתי) שיראו מי אני באמת, ב'האח הגדול' או ב'הישרדות'. אני מדמיינת את עצמי על האי, אני רוצה לצאת משם ברונטית ורזה".

קרילו, אגב, אחראית לא רק לאחד הקטעים המשונים ביותר בעונה, אלא גם לאחד המרגשים בה. לפני שלב הבחירה לנבחרת, קרילו סיפרה בבכי לשופטים על החיים המורכבים שעברה: "בגלל המצב שלי, בגלל שאני טרנסקסואלית, האחים שלי לא קיבלו אותי", סיפרה, "הם לא היו נותנים לי להתקרב לאחיינים שלי, כאילו הייתה לי מחלה". בפרק אחר אמה של שרי הגיעה בכדי לחזק את בתה, וסיפרה כי "לא אכפת לי מה חושבים עליה. תמיד הייתי לצדה, היא ראויה לזה".