בזמן שאנחנו מחכים (ומחכים ומחכים) לעונה השנייה של "תאג"ד" שתעלה ב-yes, פורסם הטריילר הראשון לגרסה האמריקאית של הסדרה. "68 ויסקי" תעקוב אחר חייהם של גברים ונשים מתרבויות שונות שמשרתים כחובשים בבסיס צבאי אמריקאי באפגניסטן המכונה "בית היתומים".

הסדרה תשודר ברשת השידור האמריקאית פאראמונט, ותעלה לאוויר בארה"ב ב-15 לינואר, עם 10 פרקים בני שעה שהוזמנו מראש. את "ויסקי 68" ביים זוכה האוסקר רון הווארד שאחראי בין היתר על שוברי קופות בקנה מידה בינלאומי כמו "נפלאות התבונה", "צופן דה וינצ'י" ועוד. התסריטאי הראשי של "68 ויסקי" הוא רוברטו בנחביב, שחתום על סדרות כמו "אלי מקביל" ו"העשב של השכן". ציון רובין, יוצר הסדרה הישראלית, שימש כמפיק בפועל יחד עם אפרת שמעיה דרור (אולפני הרצליה) ודנה שטרן (יס) ועל הצילום אחראי איתי נאמן.

הטריילר לא מגלה לנו יותר מדי פרטים על הסדרה, אבל נותן לנו הצצה לאווירה הכללית שלה עם הרבה מסוקים, אקשן, מכות, אהבה, תככים ומזימות. אה, וכמובן גם רפואה צבאית. יש סיכוי גדול שחלק מהפרצופים בטריילר נראו לכם מוכרים, בסדרה משחקים סאם קילי ("זה בוודאי המקום"), ג'רמי טארדי ("אנשים לבנים יקרים"), גייג' גולייטלי ("זאב צעיר"), דרק תאלר ("בייבי דאדי") ועוד רבים וטובים. אגב, אם תהיתם לגבי משמעות שמה של הסדרה, נגלה לכם שהשם לקוח מהסלנג הצבאי האמריקאי "68 ויסקי", שמשמעותו חובש קרבי.