איך צריך להתנהג בימי הקורונה? תלוי את איזו כוכבת טלוויזיה שואלים. לפי אוונג'לין לילי, כוכבת "אבודים" ו"אנט מן", לא צריך להיבהל מכל הוראות הבידוד. היכולת של כל אדם לצאת באופן חופשי מביתו, היא מסבירה, חשובה הרבה יותר מהבריאות שלו. אבל אם תשאלו את סופי טרנר - סנסה מ"משחקי הכס" - העצות של לילי הן מסוכנות, כפי שטרחה השחקנית להסביר בעצמה בסרטון שהעלתה. 

הכל התחיל עם פוסט שהעלתה לילי בשבוע שעבר, בו ציינה כי הורידה את הילדים שלה במחנה התעמלות והוסיפה את ההאשטג "Business as usual" (עסקים כרגיל) - על אף הההוראה המפורשת להישאר בבית. כשנשאלה בתגובות מדוע היא לא מקפידה על הנחיות הבידוד, הסבירה השחקנית כי הן "לא בשביל המשפחה הזאת". בתגובה אחרת, כתבה לילי כי "יש אנשים שמעדיפים את חייהם על פני החירות שלהם, ויש אנשים שמעדיפים את החירות שלהם על פני חייהם. כולנו עושים את הבחירות שלנו".

View this post on Instagram

#morningtea ☕️ Just dropped my kids off at gymnastics camp. They all washed their hands before going in. They are playing and laughing. #businessasusual

A post shared by Evangeline Lilly (@evangelinelillyofficial) on

כמה ימים לאחר מכן, טרנר ההריונית - ששוהה בבידוד בימים אלה יחד עם בן זוגה ג'ו ג'ונאס - עלתה בסרטון לייב באינסטגרם וקראה לעוקביה שלא לצאת מהבתים: "תישארו בבית, אל תהיו פאקינג טיפשים". בהמשך, טרנר רמזה באופן ישיר להתבטאויותיה של לילי, והסבירה כי "אפילו אם אתם 'מעדיפים את החירות שלכם על פני חייכם'. אני לא שמה זין על החירות שלכם. אתם יכולים להדביק אנשים אחרים בגלל זה. תישארו בפנים, חברים! זה לא מגניב, זה לא גדול וזה לא חכם".

מאז ירידת "משחקי הכס", טרנר הצהירה כי היא לוקחת הפסקה מעולם המשחק כדי לטפל בבריאותה הנפשית. לפני חודש, נחשף כי היא עתידה לככב בסדרה חדשה של שירות הסטרימינג קוויבי שנקראת "לשרוד". הסדרה עוסקת בבחורה צעירה המתמודדת עם בעיות נפשיות ונאלצת לסגל לעצמה הרגלי הישרדות חדשים, לאחר שמטוס בו טסה מתרסק על הר. כן, ממש כמו ב"אבודים" של לילי. 

טרנר ולילי, יש לציין, הן גם לא רק הכוכבות של סדרות טלוויזיה מוצלחות אלא גם חלק מהיקום הקולנועי של אולפני מארוול. טרנר גילמה את דמוותה של ג'ין גריי בסרטים "טקס מן: אפוקליפסה" ו"אקס מן: הפניקס האפלה", בעוד לילי כיכבה בתור הצרעה בסרטי "אנטמן" ו"הנוקמים".