"צער גידול בנות" חגגה השבוע (22 בספטמבר) 30 שנה עם נחיתת העונה השלישית של סדרת ההמשך המזוויעה, "Fuller House", בנטפליקס. למרות הנסיונות הבלתי נגמרים של ההפקה להחזיר להופעת אורח את מרי קייט ואשלי אולסן, נראה שבינתיים הסדרה מסתדרת מצוין גם ללא התאומות, שעשו בזמנו רוטציה על תפקיד מישל הקטנה. אבל מי שלא שכח (ולתחושתנו, גם לא סלח) הוא ג'ון סטיימס, דוד ג'סי בשבילכם, שהחליט לעשות צעד של "פיוס" עם הבנות לאחר שנודע כי לא רק שהאולסניות טענו כי סטיימוס כלל לא פנה אליהן לגבי התכניות לאיחוד המתממש, הוא גם הודה כי בתחילת הסדרה התנגד לנוכחותן של התאומות.

הקליפ הקצר, שעלה בחשבון האינסטגרם של סטיימוס וכולל כיתובים לבנים כעורים כיאה למצלמות וידאו ביתיות מהבניינטיז, מתעד רגע מתוק שבו התאומות נמצאות על סט הצילומים וסטיימוס עצמו, מבעד למצלמה, מנסה ללמד אותן את שמו האמיתי (שהוא, למרבה ההפתעה, לא "אנקל ג'סי"). הן מוציאות לשון, עושות פאן ובכלל מחייכות, תנועה שהפה שלהן לא עשה קרוב לעשור.

A post shared by John Stamos (@johnstamos) on

כזכור, התאומות מרי קייט ואשלי אולסן החליטו שלא להשתתף בסדרת ההמשך “Fuller House” כשנטפליקס הכריזה על עלייתה, אך זה לא מנע מכותבי הסדרה לעודד אותם באופן אקטיבי (כלומר ליטרלי, גם בסדרה עצמה, מול המצלמות), כשבעונה השנייה המשפחה דיברה על געגועיה למישל, מה שלווה במבט ישיר למצלמה והפצרה בהן: "תבואו, יהיה כיף".

"Fuller House" מתרחשת 20 שנים אחרי המקום שבו עצרה הסדרה המקורית, ואיחד רבים מחברי הקאסט המקורי שלא ממש החזיקו בקריירה עד להגעתו של האיחוד הזה, כולל קנדס קמרון (די.ג'יי), ג'ודי סוויטין (סטפני) ואנדריאה בארבר (קימי). 

>>TVBee בפייסבוק