כבר כמעט עשרים שנה ש"הרווק" ותוכניות הספין אוף שלה לא מפסיקות לרתק את הקהל האמריקאי, וכל עונה חדשה מביאה איתה איזה סיפור עסיסי, בין אם מדובר במתמודדים ששיקרו לגבי הסטטוס שלהם או רווקות שמוחלפות באמצע העונה. מהבחינה הזאת, לא המון השתנה, אבל דבר אחד בהחלט כן - הפתיחות בה מדברים על סקס בזמן הצילומים.

בעונות המוקדמות של "הרווק" ההתרחשויות בסוויטת הפנטזיה - בה הרווק או הרווקה נותרים ללא מצלמות לבלות לילה עם המתמודדים או המתמודדות האחרונות שנותרו בתמונה - נשארו בגדר תעלומה. אף רווק או רווקה לא באמת רצו להודות שהם שוכבים עם שלושה אנשים שונים לילה אחר לילה ואז נפרדים משניים מהם, ואמריקה השמרנית עוד לא הייתה מוכנה לאמת.

אבל מאז, הרבה נוזלי גוף זרמו בנהר ואנחנו נמצאים במקום אחר לגמרי. עד כדי כך, שאפילו הבעלים של אחוזת היוקרה בפנסילבניה, שם מצטלמת העונה החדשה של "הרווק", סיפרה למגזין Page Six כי "יש סקס באוויר. לפעמים יש עניינים איפה ומתי שלא אמורים להיות, אבל אני לא יכולה להגיד בדיוק מה קורה. השטח גדול, יש הרבה אדמה והרבה עצים. אז דברים קורים בתוך ומחוץ למלון כל הזמן. אפילו מצאנו קונדום באחד העצים". 

ואיך אומרים? טוב קונדום אחד בעץ ממתמודדת שנכנסת להריון לא מתוכנן. ואם פעם הסקס בין המתמודדים היה מושתק ומרומז, בשנים האחרונות המנחה כריס הריסון מדבר באופן חופשי בראיונות על תקציב הקונדומים של ההפקה. בראיון מ-2019 הריסון אמר שהתקציבים הכי גדולים הם עבור קונדומים ובדיקות מחלות מין, ובתחילת 2020 הוא סיפר שהם היו צריכים להצטייד ביותר קונדומים מהרגיל כשלוהק לתוכנית פיטר וובר בתור הרווק. הסיבה? וובר היה מתמודד ב"הרווקה" בכיכובה של האנה בראון, שסיפרה בגאווה שהם עשו סקס ארבע פעמים בדייט אחד. "ידענו שהמספר ארבע על השולחן, אז היו לנו לפחות שישה קונדומים בסוויטת הפנטזיה", הוא אמר. "היינו חייבים להיות יותר בטוחים איתו".