אם, כמונו, ציפיתם לקאמבק טלוויזיוני של מישה ברטון - מאז וכנראה לתמיד מריסה קופר מ"האו. סי." - יש לנו חדשות רעות עבורכם. אתר TMZ מדווח היום כי השחקנית, שהשתתפה לאחרונה בעונת החידוש של סדרת הריאליטי הפופולרית "הוליווד הילס" (וקיבלה את התוספת "התחלות חדשות", כדי שנדע שמדובר בסיפור חדש), לא נתבקשה להופיע גם בעונה השנייה. או במילים אחרות, פוטרה לאלתר.

הסיבה? מקורות בהפקה טוענים כי ברטון פשוט לא סיפקה את הסחורה, ולא הוסיפה לסדרה סיפורים מספיק מעניינים ופיקנטיים. כלומר, החלקים בסדרה שתיעדו את עלילותיה היו פושרים מדי, והאישיות שלה הייתה מעט משעממת. בשורה התחתונה, עבור תכנית שמבוססת על תככים, סודות, השחרות וכריזמה מול מצלמה, ברטון לא יצרה מספיק דרמה כפי ש-MTV ציפו ממנה.

"הוליווד הילס: התחלות חדשות" היתה אמורה להיות, כאמור, הקאמבק של ברטון למסך הקטן אחרי שבשנים האחרונות תפקידי המשחק שלה הלכו ופחתו, והיא זכתה לדיווחים לא מאוד מחמיאים בתקשורת הודות לחייה האישיים. ברטון נחשבה לחברה מרכזית בדור הכוכבות הצעירות שהסעירו את הוליווד בעשור הראשון של המילניום (אנחנו מסתכלים עליכן, לינדזי לוהן ואמנדה ביינס), ובדומה לכמה וכמה מחברותיה לקבוצת הייחוס הזו, היא התמודדה עם התמכרות לסמים, אשפוזים ומעצרים מתוקשרים.

פיטוריה של ברטון מ"הוליווד הילס" לא מעידים על סופה של הסדרה, ואל הקאסט הוותיק, שכולל את היידי מונטג, אודרינה פטרידג', ברודי ג'נר, סטפני פראט, וויטני פורט וקייטלין קרטר (שם שאתם עלולים לזכור בעקבות מעורבותה בפרשת הפרידה של מיילי סיירוס וליאם המסוורת'. רק אומרים), צפויה להצטרף קרוליין ד'אמור. ד'אמור היא היורשת של רשת הפיצריות האמריקאית ד'אמור, ומוכרת בסצנת חיי הלילה של אל. איי. כתקליטנית. לד'אמור יש מוניטין של נערת מסיבות הוליוודית, שבילתה לא פעם ולא פעמיים בחברתן של כוכבות כמו פריס הילטון וקים קרדשיאן, כך שהמפיקים סבורים שיש שם פוטנציאל ללא מעט עניין. כמו כן, גל הנוסטלגיה לשנות האלפיים המוקדמות לא יזיק.