מכירים את האנשים האלה שהם קלולסים מדי בשביל להבין שצוחקים עליהם? אז מנהיג העולם החופשי. נשיא ארה"ב דונלד טראמפ פרסם הלילה בחשבון הטוויטר שלו קליפ מתוך הסדרה "תרגיע", בו נראה לארי דיוויד חובש כובע אדום ועליו סיסמת הבחירות של טראמפ, Make America Great Again. מה לדיוויד הליברל ולנשיא האמריקאי? התשובה, כך נראה, הייתה ברורה לכולם חוץ מטראמפ. 

בקליפ מתוך הסדרה מוצג דיוויד סוטה מהכביש ומעצבן ביריון שנמצא לידו, מה שגורם לו לגשת אליו בצורה מאיימת. תוך רגע, דיוויד שולף את הכובע וחובש אותו. הביריון מופתע לגלות שמדובר בתומך של טראמפ, נרגע מיד ומסתפק בלומר לו "פשוט תיזהר בפעם הבאה". אז, טראמפ צייץ את הסרטון המדובר, ואף הוסיף לו את הקריאה - " TOUGH GUYS FOR TRUMP!" (בחורים קשוחים מצביעים לטראמפ!).

אלא שאם טראמפ היה צופה בקליפ המלא מתוך הסדרה, הוא היה מבין שהמשמעות היא כלל לא חיובית עבורו. מדובר בפרק הראשון לעונה הנוכחית והעשירית של הסדרה, בו לארי מגלה כי חבישת כובע של טראמפ יכולה אמנם להוציא אותו ממצבים מסוכנים, אך בעיקר להרחיק ממנו אנשים מבחינה חברתית ואף להפוך אותו למוקצה, מה שיקנה לו קצת שקט ונחת.

"הכובע הזה הוא דימוי מאוד צורם", אמר בזמנו מפיק הסדרה, "כשלארי שם את הכובע בזמן הצילומים הבנו שפשוט לא רואים אף אחד עם הכובע הזה בלוס אנג'לס, זה כמו קשת כפולה של חוסר סובלנות". 

בטוויטר, בתגובה, מיהרו כמובן להעמיד את טראמפ על טעותו וללעוג לו אף יותר: "אתה כל כך יהיר מכדי להבין את הבדיחה", "תצפה בפרק המלא" וכן הלאה. אחרים אף צייצו קטע מתוך ראיון שנערך עם דיוויד בזמן שידור הפרק, בו הוא נשאל - "אתה לא פוחד להרחיק ולנכר אנשים שבאמת חובשים את הכובע הזה ומאמינים במה שהוא מייצג? האם הם יכולים להיות מעריצים של התוכנית?". לזה ענה דיוויד - "תתנכרו, לכו! לכו ותרחיקו את עצמכם, יש לכם את ברכתי. אני לא שם זין".