הראשונה שעושה צ'ק אין: השחקנית נטשה רותוול, כוכבת הסדרות "לא בטוחה" ו"הלוטוס הלבן", תשוב לעונה השלישית של "הלוטוס הלבן" - כך פורסם הערב (ד') במגזין וראייטי האמריקאי. רותוול צפויה לשחזר את תפקידה מהעונה הראשונה, ולגלם פעם נוספת את דמותה של מנהלת הספא בלינדה.

נטשה רותוול, "הלוטוס הלבן" (צילום: Mario Perez/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור)
נטשה רותוול ב"הלוטוס הלבן" | צילום: Mario Perez/HBO, באדיבות yes ,HOT וסלקום TV, יחסי ציבור

רותוול, שהייתה מועמדת לפרס האמי על תפקידה ב"הלוטוס הלבן", היא השחקנית הראשונה שמלוהקת לעונה החדשה של סדרת הלהיט מבית HBO - וזאת לאחר הבשורה על כך שג'ניפר קולידג', כוכבת שתי העונות הראשונות, לא תמשיך לעונה נוספת. יוצר הסדרה מייק ווייט אמר בעבר כי העונה השלישית אמורה להציג "מבט סאטירי וקומי על המוות, על דתות המזרח ועל רוחניות", כשעל פי דיווחים היא צפויה להתרחש בתאילנד. דמותה של בלינדה, המגיעה בעצמה מעולמות הוולנס, עשויה להשתלב בקלות בעלילה.

שתי העונות הראשונות של "הלוטוס הלבן" התרחשו בהוואי ובסיציליה, כאשר המלונות שבסדרה שייכים לרשת "הלוטוס הלבן" הם בעצם אתרי הנופש של ענקית המלונות "Four Seasons". מקורות ששוחחו בעבר עם וראייטי אמרו למגזין כי ייתכן שהעונה השלישית של הסדרה תצטלם באחד מארבעת הריזורטים של "Four Seasons" בתאילנד - אשר ממוקמים בבנגקוק, בצ'יאנג מאי, בקו סמוי ובאזור משולש הזהב. כל אחד מאתרי הנופש הללו ממוקמים באזור בעל אופי אחר - בעיר, בכפר, בג'ונגל ועל חוף הים - ועוד אין לדעת איזה מהנופים ילוו את העונה השלישית. ב-HBO טרם הגיבו על הפרסומים בנוגע למיקום העונה החדשה.