רונדה ראוזי
רונדה ראוזי | צילום: אינסטגרם rondarousey

רונדה ראוזי מוכרת לקהל הרחב כג'ודוקא (היא ייצגה את ארצות הברית באולימפיאדה בבייג'ינג וקיבלה שם גם מדליית ארד, ובאליפות העולם קטפה מדליית כסף), מתאבקת, לוחמת MMA ואחת המשתתפות המפורסמות ביותר במותג ההיאבקות הפופולרי WWE. וכמו כל אתלט אמריקאי מפורסם ואהוב, גם היא פוזלת לתפקידי משחק. ראוזי השתתפה בסרט הבלתי נשכחים 3 עם סילבסטר סטאלון וג'ייסון סטיית'האם, הנחתה פרק של Saturday Night Live בו שיחקה גם בכל המערכונים, והתארחה בסדרה בליינדספוט. בימים האחרונים, ראוזי היתה אמורה לצלם הופעת אורח בפרק בעונה השלישית של סדרת הדרמה מוקד 911, שיצר ריאן מרפי, ושמספרת על חייהם של שוטרים, לוחמי אש ומוקדנים במרכזי חירום שפועלים מדי פרק להצלת חייהם של אנשים.

הניסיון שלה בהיאבקות מקצועית (וחשוב מכך, מתוסרטת) אילץ אותה להתמודד בעבר עם אתגרים גופניים רבים, וראוזי התייצבה ליום הצילומים הראשון שלה, ולסצנה הראשונה שלה, שדרשה מראוזי להצטלם ליד סירה. דלת הסירה נפלה על ידה של המתאבקת ומחצה את אצבעה. התוצאה: אצבע שכמעט ונקטעה ממקומה ונסיעה מיידית לבית החולים, וכן תיעוד קרוב מדי של הגדם המדמם.

"תאונה מטורפת", כתבה ראוזי באינסטגרם, בפוסט שליווה את הצילום הגרפי למדי של האצבע הכרותה כמעט. "חשבתי שסתם נתפסו לי האצבעות אז סיימתי את הטייק לפני שהסתכלתי (אני יודעת שזה נשמע מטורף, אבל אני רגילה להופיע מול קהל חי ולא מפגינה כאב אם אני לא אמורה)... אמרתי לבמאי מה קרה והסיעו אותי מיד, באמבולנס, לבית החולים, שם חיברו לי במהרה את העצם והגיד בעזרת פלטה וברגים. חזרתי לצילומים למחרת וסיימתי את הסצנות שלי לפני שחזרתי הביתה להתאושש". ראוזי המשיכה והתפייטה: "הרפואה המודרנית מדהימה אותי, חזרתי ל-50% מטווח התנועה שלי בתוך שלושה ימים", לפני שהפנתה את עוקביה - ויש 12.5 מיליון מהם - לבלוג שלה, כדי להתעדכן בפרטים נוספים. בדקנו, אגב, והסיפור המלא עוד לא פורסם.

מדובר, כאמור, בתמונה לא קלה לעיכול, ולמרות שראוזי פרסמה אותה בחשבון האינסטגרם הציבורי לגמרי שלה, אנחנו מציעים לכם את האפשרות לוותר. לצפייה בתמונה הלא מצונזרת, לחצו על התמונה המטושטשת:

"מוקד 911" משודרת בארץ ב-yes Drama