"חזרות", סדרת התיאטרון של כאן 11 שסיימה השבוע את עונתה הראשונה, הפכה לאחת היצירות המקומיות הכי מדוברות של השנים האחרונות, עם קהל מעריצים שמוכן להישבע בשמם של נועה קולר וארז דריגס, מפעל ממים ומדבקות וואטסאפ שלא עוצר לרגע ושלל מחוות לעולם התיאטרון ולחייהם האישיים של היוצרים. אחת המחוות הבולטות של הסדרה הופיעה במהלך הפרק השישי שלה, והציגה את מיה (אגם רודברג) חוגגת את חתונתה באופן שהזכיר ללא מעט צופים חתונה של שחקנית מוכרת אחרת: מגי אזרזר.

אזרזר, שנישאה בקיץ 2019 לקותי סבג, הפכה בערב חתונתה לתופעה ויראלית בזכות שורת סרטונים שהציגו אותה שרה, רוקדת ומבססת את ליל הכלולות שלה בתור המופע הכי גדול שהיא אי פעם העלתה. הבוקר, בראיון ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, השחקנית נשאלה האם צפתה באותו פרק והאם הבינה שמדובר בהומאז' לחתונתה שלה, והשיבה בחיוב. 

"זה היה אחד הרגעים המחמיאים", הודתה אזרזר, "נורא הוחמאתי ברגע הזה. זה היה בשבילי 'יאאא, הייתי ככה, אני לא האמנתי'". השחקנית, כך מתברר, אף יצרה קשר עם רודברג לאחר שידור הפרק. "כתבתי לאגם 'אומייגאד, אומייגאד'. נקרענו. זה היה אחד הרגעים המשמעותיים. מנח רצפה זה המנח האהוב עליי. אני מאמינה בזה", הסבירה בהתייחסות לאחד הרגעים הכי זכורים מערב החתונה, בו רקדה כשהיא שוכבת על רצפת האולם, "בכתבה ביום שישי ארז (דריגס) כתב שזה שאוב מהחתונה. הוא אישר".