עדכון: אחרי השהתבשרה הבוקר שהיא חיובית לקורונה, ציפי רפאלי קיבלה הערב בשורה משמחת: הבדיקה העלתה תוצאה שלילית.


הדיווח המקורי: בעוד משפחת רפאלי ממשיכה לצלם את "הרפאליז", הדוקו-ריאליטי שיעקוב אחר חייה, הפקת התוכנית נתקלת במכשול משמעותי בדמות חולת קורונה שהתגלתה על הסט - אם המשפחה ציפי.

ל-mako נודע כי כי צילומי הריאליטי של משפחת רפאלי בכיכובם של בר, ציפי, און, דור ורפי רפאלי הופסקו לאחר שרפאלי האם התגלתה כחולה קורונה. לפי גורם המעורה בפרטים, רפאלי עברה את הבדיקה השגרתית שההפקה מבצעת בכל יום צילום ויצאה שלילית, ולאחר מכן ביצעה בדיקה נוספת בקופת החולים וקיבלה תוצאה חיובית, מה שהוביל להפסקת הצילומים - כשכל אנשי ההפקה והמשתתפים מתבקשים לעבור בדיקות קורונה באופן מיידי. מדובר בפעם השנייה בה רפאלי נדבקת בנגיף, לאחר שכבר נדבקה בו בעבר בעת שהותה בכלא.

מוקדם יותר החודש צילומי "הרפאליז" נערכו לראשונה מעבר לים, כשהמצלמות ליוו את הבת בר בנסיעת עבודה במדריד. כשהדוגמנית חזרה לארץ, היא המשיכה לצלם יחד עם בני משפחתה את תוכנית הריאליטי. המצלמות נוכחות עם הרפאליז מסביב לשעון - בין המסיבות אליהן יוצאת בר, שחרורה של האמא ציפי מהכלא, והקלטות של האח און באולפן. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, הריאליטי צפוי לעלות בעוד כחצי שנה.