קאמילה לודינגטון מגלמת את ד"ר ג'ו וילסון (ולעתים קארב, זה מורכב) בהאנטומיה של גריי כבר 170 פרקים ו-7 עונות טלוויזיוניות. כלומר, אם תאהב זאת או לא, היא שייכת כבר לאליטה של הסדרה, ונחשבת לאחת הכוכבות הוותיקות שלה, ומכאן שהיא אישה שראוי - מה ראוי? צריך וחובה - לדווח על נישואיה. ואכן, בסוף השבוע, נישאה לודינגטון לבן זוגה ואבי בתה, השחקן מתיו אלן (13 סיבות, קאסל רוק). השניים התחתנו בטקס צנוע, בנוכחות 70 בני משפחה וחברים, בהם הקולגה מהאנטומיה, השחקנית ג'סיקה קאפשו, ששיחקה בסדרה את אריזונה עד סוף 2018. וכן, ציינו באופן מכוון לחלוטין שקאפשו היא היחידה שהגיעה לאירוע כי אנחנו חושבים שמדובר בתבנית.

אבל בואו לא נלך מיד למקומות מכוערים, ונתמקד תחילה בסיפור היפה של סוף השבוע הזה. לודינגטון ואלן התחתנו אחרי מערכת יחסים שהחלה אי אז ב-2008, כשהשניים נפגשו בהופעה של הלהקה The Temper Trap. השיר "Sweet Disposition" של אותה הלהקה, אגב, היה גם שיר הכניסה שלהם לחופה, כדי לציין את חשיבותו של אותו דייט ראשון. אחרי תשע שנים ביחד, השניים הפכו להוריה של תינוקת בשם היידן, והתארסו לפני כשנה וחצי ("היידן אישרה", כתבה לודינגטון בפוסט האינסטגרם שחשף בפני עוקביה את האירוסים, ובו נראית, בין השאר, ידה של התינוקת היידן תופסת בטבעת היהלום של השחקנית). לחובבי הזוויות הישראליות נספר שלודינגטון, שלפני האנטומיה של גריי הופיעה בתפקידי אורח בקליפורניקיישן ודם אמיתי, לבשה שמלת כלה של המעצבת הישראלית מירה צוילינגר.

ובחזרה לענייני האנטומיה. לודינגטון וקאפשו היו גם חברות טובות מחוץ לסט הצילומים, ועלו יחד גם לכותרות לרגע קצרצר, אחרי שג'ו הנרגשת נישקה את אריזונה (ואת אלכס) אחרי שגילתה שהתקבלה למלגת מנתחים יוקרתית. לודינגטון התייחסה לסצנה ההיא בציוץ בטוויטר, וחשפה שהנשיקה של השתיים אולתרה בו במקום, במהלך הצילומים. "זה לא הופיע בתסריט, אבל חשבתי 'הלו, מי לא היה רוצה לנשק את אריזונה רובינס?'". קאפשו פוטרה מהאנטומיה של גריי בסוף העונה ה-14 יחד עם השחקנית שרה דרו (ששיחקה בה את אפריל). על פי השמועות, הפיטורים האלה קרו כדי להפנות חלקים מהמשכורות ששולמו להן לטובת ההעלאה המכובדת שקיבלה אלן פומפאו (מרדית') בגין חידוש החוזה שלה מול רשת ABC.

על פי הדיווח במגזין People, שקיבל גם את הזכויות הבלעדיות לתמונות של לודינטון ואלן מחתונתם, קאפשו היתה הנציגה היחידה ממשפחת האנטומיה, מה שמזכיר, כמובן (כלומר, 'כמובן' עבור מי שמתעניין ברכילות יפהפייה מהסוג הזה) את העובדה שלא מדובר בפעם הראשונה בה השחקנים מהסדרה מגיבים בקרירות לדברים טובים שקורים לקולגות שלהם. בחודש אפריל, נישא השחקן ג'אקומו ג'יאנוטי, שמשחק בסדרה את ד"ר דלוקה הלוהט, למאפרת ניקול ג'י. השניים התחתנו בטקס מרשים באיטליה, אליו לא הגיע ולו נציג אחד מהאנטומיה. שבוע לאחר מכן, התחתנה גם קלי מקרירי, שמשחקת בדרמה המצליחה את דוקטור מגי פרייס. מקרירי ובן זוגה נישאו על חוף הים בקליפורניה (כך שאין אפילו את תירוץ הטיסה ליבשת אחרת), וגם באירוע הזה לא נצפה איש מאנשי האנטומיה. לא יפה בכלל. אבל היי, לפחות ג'ו ואריזונה עדיין חברות.