"הוא היה היצירה הכי טובה שלי", ככה בחרה יוצרת הטלוויזיה ג'נג'י כהן לספוד לבנה, צ'רלי נוקסון, לאחר שמצא את מותו בתאונת סקי במהלך חופשה משפחתית בשבוע שעבר. כהן, יוצרת הסדרות "העשב של השכן" ו"כתום זה השחור החדש", העלתה לאינסטגרם מספר תמונות של בנה, שנהרג בגיל 20 בלבד, ותיארה את תחושותיה בימים הקשים שהיא עוברת.

"רשימת תארים לא תעשה איתו צדק. אין צדק", כתבה כהן. "התינוק שלי. ילד הזהב שלי. הבן היפה שלי. אני לא מבינה מה הם החיים בלעדיו בעולם". צ'רלי הבכור מבין שלושת ילדיהם של כהן והסופר כריסטופר נוקסון, אחיה של יוצרת הסדרה "באפי ציידת הערפדים" מרטי נוקסון. נוקסון הצהיר בפתיחת ההספד שלו לבנו על כך שהוא עומד להתרחק מהרשתות החברתיות לתקופה הקרובה. "הקלישאות לגבי הרגעים האלה נכונות", כתב, "החיים משתנים לנצח בשנייה אחת".

View this post on Instagram

A post shared by Jenji Kohan (@ijnej) on

הוריו של נוקסון מספרים כי היה סטודנט באוניברסיטת קולומביה ולמד פילוסופיה, כלכלה וסינית. אביו תיאר אותו כ"אדיב, מצחיק, רגיש ואוהב" בהצהרה שפירסם ביום שלאחר מותו. צ'רלי מצא את מותו בערב השנה החדשה, בתאונת סקי במהלך חופשה, אליה יצא עם אביו ואחיו, בעיר פארק סיטי שביוטה. על פי אתר הסקי, מותו של נוקסון נקבע לאחר טיפול רפואי.

בין התגובות לפוסט של כהן אפשר למצוא כמה מכוכבות הסדרה. ג'ייסון ביגס (לארי) כתב שהוא "שולח כל טיפת כוח ואהבה", דניאל ברוקס (טייסטי) כתבה ששלחה למשפחה סלסילת אוכל ונטשה ליון (ניקי) הסתפקה ב"אני אוהבת אותך". גם פייפר קרמן, שכתבה את הספר עליו מבוססת הסדרה וסיפרה בו את סיפורה האישי, הגיבה לפוסט שהעלתה כהן וכתבה "אי אפשר להכיל את האובדן של גבר צעיר ויפה". כהן סיימה את ההספד שכתבה בכך שכתבה כי היא "בת המזל הכי גדולה בעולם" על שזכתה לגדל את בנה ולבלות זמן איתו. "אני לא מבינה לאן הוא נעלם. אני שבורה. איך זה אמיתי?".