עם הלידה של ארצ׳י והשיגועים ביחסיהם של וויליאם וקייט - איכשהו הצלחנו לשכוח מקיומו של תומאס מרקל. אביה של מייגן מרקל הצליח במהלך השנתיים החולפות לתת פייט רציני לכל ההורים המביכים שלנו גם יחד, עם תמונות פפראצי מבוימות, ציטוטים שבוודאי גרמו לאוזניים של מייגן להאדים מעצבים והתנהגות כללית שהמלכה אליזבת לא רוצה בסביבתה הקרובה. 

אחרי כמה חודשים של שקט, מרקל החליט לשתף שוב פעולה עם אתר TMZ, ושיתף איתם את המחשבות שלו על סרט הטלוויזיה השני של רשת לייפטיים על הזוג המלכותי - Meghan and Harry: Becoming Royal. באחת הסצנות בסרט, מי שמגלמת את מייגן מתקשרת לאביה אחרי שגילתה שהוא ביים את תמונות הפפראצי הידועות לשמצה, וגם נסערת מכך שגילתה מהתקשורת על כך שהוא עבר אירוע לב. הוא מגיב באדישות יחסית וגם מנתק לה את הטלפון בפנים, ומייגן ממשיכה לבכות ובורחת החוצה, כשהארי רץ אחריה כדי לנחם, ולהזכיר לה שהאהבה חזקה יותר מהכל, בטח יותר מסרט טלוויזיה בינוני להביך. 

תומאס מרקל (ארכיון)
צילום: CNN, חדשות

עכשיו, תומאס מרקל אמר ל-TMZ שהוא "מאוכזב עמוקות" מהאופן בו מצטיירת בסרט מערכת היחסים שלו עם מייגן, ושהוא מרגיש "מותקף באופן אישי על ידי לייפטיים". אחת הטענות העיקריות שלו היא שבסרט הוא מודיע למייגן והארי שהוא לא יגיע לחתונה, בעוד במציאות נבצר ממנו להגיע אליה בגלל ניתוח לב שהיה צריך לעבור ברגע האחרון. בנוסף, הוא אמר שהסרט מלא ב"המצאות מטומטמות", אבל לא סיפק עוד פירוט לגבי אלה.

על פי הדיווחים, מרקל לא צפוי להגיע לבקר את הנכד הטרי, מכיוון שהוא עדיין נוכחות לא רצויה בארמון. בחודש שעבר התראיינה אחותה של מרקל, סמנתה, לדיילי מייל הבריטי, והפצירה במייגן לנסות ולנצל את התוספת המשמחת למשפחה כדי לחזור לקשר איתה ועם אביה. מייגן והארי בינתיים שומרים על פרופיל נמוך וכנראה מתרכזים בתינוק החדש, אבל יש לנו תחושה שזו לא המילה האחרונה בנושא הסכסוך המשפחתי המלוכלך שלה.