איך עוד לא היתה פה סדרה על שקרים, תככים וסודות של קיבוצניקים? לא ברור, אבל ב-HOT, כפי שפרסמנו בעבר, מטפלים בעניין עם סדרה חדשה ומסקרנת בשם הקיבוצניקים. זה אולי יפתיע אתכם, אבל הדרמה היומית בכלל תתרחש בדירה בדרום תל אביב, לשם מתנקזים שלושה יוצאי קיבוץ בני אותה כיתה (משמע אחים מהורים אחרים), שחוזרים לגור יחד בגיל 30 כמו בבית הילדים בקיבוץ, עם כל הסודות והמורכבויות שהם סוחבים איתם. 

אז מי הם לובשי החולצות הגזורות מקיבוץ "מעיין חיים" הדמיוני? אז ככה: רועי ניק (בתולות, אופוריה, כיפת ברזל, אבל קודם כל - בן הדוד של יהודה לוי) קטף את התפקיד הראשי וישחק את יאיר -  בחור יפה תואר וכריזמטי שגדל כנסיך של הקיבוץ, אבל בסיום השירות הצבאי בסיירת מטכ"ל (כאמור, נסיך) ברח מהארץ. אחרי שהוא חוזר לביקור ורואה את הקיבוץ מתפרק - יאיר יוצא למלחמה על הנכס האחרון של הקיבוץ מול כונס נכסים.

View this post on Instagram

A post shared by Roy Nik (@roynik_) on

גם ג'ייד דייכס וויקס שמוכרת לכם משלטון הצללים ושבאבניקים לוהקה לסדרה, ותשחק את סמדר - בת כיתתו של יאיר, קיבוצניקית לשעבר שמתכחשת למקום בו גדלה והמציאה את עצמה כאישה עירונית, טרנדית ומתנשאת. 

יניב ביטון (הבורר, היהודים באים ואהוב המערכת) ישחק את מני נקש, כונס הנכסים ומנהל הקהילה אחרי קריסתו הכלכלית של המשק, שגם גדל בקיבוץ מעיין חיים - אבל שונא את הקיבוץ כי תמיד תויג בו כ"מזרחי" היחיד בין פריבילגים אשכנזים. 

הסדרה, אותה הפיקה חברת סומיוקו ויצרו אמיתי אשכנזי, אורי ויסברוד, אבנר שפע ויונה רוזנקיאר - זוכה פסטיבל ירושלים עם סרטו הצלילה, קיבוצניק בעצמו וזוכה מונית הכסף (כן, עשינו תחקיר) - מצטלמת בימים אלה ותשודר בעתיד ב- HOT.