מעטות הסדרות שישראלים אוהבים בנטפליקס יותר מ"את" (You), דרמת מתח בכיכובו של פן בדג'לי ("אחת שיודעת") העוסקת בג'ו גולדברג, מוכר ספרים מניו יורק שמפתח אובססיה לנשים שונות ופולש לחייהן. בתחילת 2020 המעריצים כבר קיבלו את העונה השנייה של הלהיט - שהעבירה את ג'ו ללוס אנג'לס תחת זהות חדשה, והציגה בפניו מושא אהבה חדש בשם לאב (ויקטוריה פדרטי) - ועכשיו כולם כבר מסתכלים על עבר העונה הבאה. ומה אתם יודעים, היא אמורה לכלול פרצוף שכולנו מכירים לא רע בכלל.

העונה השלישית של "את", שצפויה לעלות מתישהו במהלך השנה הבאה, תצרף לשורותיה לא פחות מ-13 דמויות, כשכמה מהן אף יהיו חלק מהקאסט הראשי של הסדרה. מיקיילה מקמנוס, המוכרת בתור לינדזי מדרמת הנעורים "מגרש ביתי", תגלם שכנה נשואה ומסתורית העוברת לגור לצד ג'ו, המציגה חיים מושלמים שכמיטב המסורת מסקרנים אותו - והוא, כך הנראה, לא יבחל באמצעים בניסיונותיו להבין מה באמת עובר עליה. דילן ארנולד "נאשוויל" יגלם את תיאו, סטודנט המנהל מערכת יחסים סבוכה עם אביו החורג, וטאטי גבריאל ("הרפתקאותיה המצמררות של סברינה") תיכנס לנעליה של מריאן, ספרנית ואם יחידנית המנסה להשיג חיים טובים יותר עבורה ועבור בנה.

למרות שדמויות המשנה שיצטרפו לסדרה צפויות לזכות לזמן מסך קטן יותר, דווקא כאן מסתתרת ההפתעה הגדולה עבור הקהל המקומי: איילת זורר, אחת הנציגות הבכירות של ישראל בהוליווד, תצטרף גם היא לעונה השלישית ותגלם את דמותה של ד"ר צ'נדרה, המתוארת כ"מטפלת זוגית שיקית, חדה ומנוסה" עם "כל כוונה לצלול אל תוך המניעים של המטופלים שלה". האם אותם "מטופלים" הם ג'ו ולאב, והאם הקשר העתידי צפוי לבשר רעות עבור גורלה של הדמות? עוד מוקדם לדעת. מה שבטוח הוא שהתפקיד החדש של זורר הוא לא היחיד שהקהל העולמי ייחשף אליו בשנה הקרובה, וזאת מאחר ש"לאבד את אליס", סדרת הדרמה המוערכת בהובלתה ששודרה בארץ ב-HOT, תופץ החל מחודש ינואר גם בשירות הסטרימינג אפל TV פלוס. 

לזורר, מיותר לציין, לא חסרים תפקידים בינלאומיים להתגאות בהם. בין סרטים כמו "שמונה צדדים לאמת" ו"מלאכים ושדים" זורר השתתפה כבר לפני חמש שנים בסדרה אפלה אחרת של נטפליקס, "דרדוויל", ומאז היא גם השתתפה בחידוש הקולנועי של הסרט "בן חור" ובעונה הראשונה של "מורשות" (Legacies), דרמה על טבעית המהווה סדרה בת ל"יומני הערפד" ו"המקוריים". נכון לשלב זה, לעונה השלישית של "את" טרם ניתן תאריך יציאה רשמי.