ראיתי ציפור רבת יופי, הציפור ראתה אותי, ציפור רבת יופי כזאת לא אראה עוד עד יום מותי. מילים: נתן זך. נכתב: כנראה אחר צפייה בסרטון של ניקי גולדשטיין בן ה-13 (וחצי!) בתוכנית "רואים 6/6". אם צפיתם אתמול בשלב הדו קרב של "הכוכב הבא", בטח גם אתם חושבים עוד ועוד על אותו סרטון קצרצר בו ראינו ניקי גולדשטיין הצעיר בתוכנית האייטיז-ניינטיז בהנחייתו של ארז טל. ואנחנו כאן בשביל לומר שעוד לא ראיתם כלום.

גולדשטיין, ששר ומשחק פחות או יותר ברצף מאז היציאה מהרחם, הגיע אי אז ב-1991 לתוכנית "רואים 6/6", רצועת נוער פופולרית בטלוויזיה החינוכית ושודרו בה קליפים, פרקים מסדרות אנימציה שונות וכן סדרות דרמה וקומדיות שהצופים יכלו לבחור באמצעות התקשרות לטלמסר. ניקי הצעיר הגיע לאולם התוכנית כחלק מפינה שחשפה כישרונות צעירים, ולא הסתפק בחיקוי אחד אלא הלך על רצף נאמברים מטלטל. נאמר זאת כך, באמצע חיקוי לריטה בשיר "שרה ברחובות" הוא יורד על ברכיו וכורע על הבמה. זה ממשיך גם בשיחת טלפון לא מאוד פוליטיקלי קורקט (בכל זאת, 1991) של ארז, ריטה וניקי, שבאמת צריך לראות ולשמוע בשביל להאמין.

אז אם נפתח לכם התיאבון לקצת נוסטלגיה, אם אתם כמהים לעוד תוכן בהשתתפותו (ובהשתתפותה של תסרוקת אייטיז מהקשות שראינו) או סתם מעריכים את המלאכה הכרוכה ביצירת חיקוי היסטרי לריטה, אנחנו כאן בשביל לחלוק. אתם לא לבד.