ברברה קורקורן היא שם שאיננו מוכר בהכרח לקהל הישראלי, אבל אין צופה אמריקאי שלא מזהה אותה ממסך הטלוויזיה. קורקורן החלה את דרכה כמתווכת בשנות ה-70, ובנתה אט-אט אימפריית נדל"ן בשווי עשרות מיליוני דולרים, ובמשך תשע עונות היא מכהנת כאחת הכרישות בגרסה האמריקאית של "הכרישים", ומשקיעה את כספה במוצרים חדשניים של ממציאים מרחבי ארצות הברית תמורת אחוזים מהרווחים העתידיים של ההמצאות. נוסף על אלה, היא התמודדה בעונה של "רוקדים עם כוכבים", כותבת טורי ייעוץ במגזינים, מפרסמת ספרי ייעוץ המבוססים על נסיונה העסקי ומתארחת בעשרות פאנלים ותוכניות אירוח.

ובאופן שלא לגמרי הולם את מעמדה ככרישה (ליסמין לוקץ' זה לא היה קורה), קורקורן מתמודדת בימים אלה עם הפרסומים על כך שהחברה בראשותה נפלה בהונאה שעלתה לאשת העסקים מאות אלפי דולרים. משרדהּ של קורקורן נפל קורבת להונאה באמצעות אי-מיילים: רואי החשבון במשרד קיבלו מייל שהגיע, לכאורה, מכתובת הדואר האלקטרוני של העוזרת האישית של אשת העסקים. במייל נכתב כי אחת מרואות החשבון במשרד אישרה העברה של 388,700 דולרים לחברה בשם "קונספט", שמשרדיה אכן יושבים בעיר הירט בגרמניה.

רק שהדואר לא נשלח מחשבונה של העוזרת האישית, אלא מכתובת דומה מאוד, בשינוי אות אחת. הנוכלים גם השיבו לשאלותיהם של רואי החשבון, ואמרו להם שסכום הכסף מיועד לשיפוץ נד"לן והשקעה של קורקורן בחברה גרמנית לעיצוב פנים. ההשקעה, אגב, היא השקעה אמיתית ולקורקורן היו בעבר התקשרויות עסקיות עם בחברה המדוברת, כך שסיפור הכיסוי של הנוכלים נראה אמין, ורואי החשבון העבירו ביום שלישי את התשלום המבוקש. רק כשנשלחו מכתבי אישור לכתובתה האמיתית של העוזרת האישית, התגלה שהתכתובת הקודמת נעשתה מול דואר אלקטרוני בדוי. החברה של קורקורן זיהתה את כתובת ה-IP של חשבון הדואר המזויף לסין, אולם הכסף כבר הועבר אליהם, ואשת העסקים לא הצליחה לבטל את העסקה. "הנוכלים נעלמו, ואמרו לי שזאת שיטה נפוצה ושלא אקבל את הכסף שלי בחזרה", אמרה קורקורן למגזין "פיפל" בתגובה לפרסומים. "בהתחלה כעסתי, אבל אז נזכרתי שזה רק כסף".