אם נדמה לכם שהילדים של משפחה מודרנית גדלו על המסך אל מול עיניכם, זה רק בגלל שזה, ובכן, נכון לחלוטין. מי שמקבלות את רוב תשומת הלב והפפראצי מבין צאצאי הסדרה הן שרה היילנד (היילי דאנפי, שחייה מדוברים בגלל מחלת הכליות שלה, הרזון בעקבות המחלה והזוגיות המוחצנת עם פליט ריאליטי) ואריאל ווינטר (אלכס דאנפי, שמושכת אש בגלל הסקס אפיל הלא מבויש שלה, משקל הגוף המשתנה ופער הגילאים בינה לבין בן זוגה), אבל עכשיו - פנו דרך ללוק. 

משפחה מודרנית
ניכר שגם ההורים שלו מופתעים | צילום: ABC

לוק דאנפי לא קיבל יותר מידי זמן מסך בעונות הראשונות של משפחה מודרנית (שבדיוק חודשה לעונה 11 ואחרונה) בגלל גילו הצעיר, אבל עם התקדמות הפרקים - הוא הפך לדמות משמעותית יותר. עכשיו, בגיל 20, השחקן נולן גולד מפצה על כל רגע מעצבן שלו בסדרה ומפרגן לעולם תמונות ללא חולצה שהלהיטו את האינטרנט. התמונות התפרסמו במגזין C'est Prune ("זה שזיף" בצרפתית), וגרם לנו לראות את לוק באור אחר לגמרי.

View this post on Instagram

Hi. I did a pullup. Link in bio for interview with @cestprune

A post shared by Nolan Gould (@nolangould) on

מלבד תמונות של נולן רוכן בסקסיות, משוויץ בשרירים ועומד לו מטונף וחצוף בטי שירט - הוא גם נענה לראיון קצרצר (שלא גילה יותר מדי מעוף, כי בכל זאת, אף אחד לא שם בשביל הכתבות). כשנשאל אם הוא קרוב לשאר חברי הקאסט, גולד ענה: "כמובן. אנחנו מבלים כמעט כל יום ביחד במשך שמונה חודשים ברצף כשאנחנו מצלמים. ואז חלקנו חוזרים הביתה, חלקנו עובדים על פרויקטים אחרים וחלקנו, כמוני, מטיילים. אבל בדיוק כמו משפחה אמיתית אני יודע שהם תמיד שם כשאני צריך אותם. אני מתקשר לאריאל כשאני צריך עזרה עם בנות, אני חולק דברים של חנונים עם ג'ולי, ואני מתייעץ עם טיילר על דברים שקשורים לטיולים בטבע. אני יודע בוודאות שנישאר קרובים לנצח". אין מה לומר, אמא שלו גידלה אותו טוב. 

View this post on Instagram

A post shared by C'est Prune Celebrity Fashion (@cestprune) on