מרגע עלייתה למסך ועד היום, "ברידג'רטון" של נטפליקס כבר הספיקה לגרוף את תשומת ליבם של מיליוני צופים, שעקבו באדיקות אחר חייהן הטלנובליים ורוויי התככים של הדמויות, התחילו לדבר במשלב בריטי גבוה והתחקו אחרי עקבותיו של רגה ז'אן פייג' באינסטגרם. כדי ללוות ולהעשיר את סיפורי האהבה הגדולים שכבשו את הקהל, הלהיט החדש, כידוע, הציג גם לא מעט סצנות סקס מהבילות במיוחד - רובן מתרחשות בחדר המיטות של הזוג הטרי, דפני (פיבי דינבור) וסיימון (פייג'). אותן סצנות הפכו לוויראליות במהרה, וגם מי שלא צפו בסדרה במלואה אולי נתקלו בהן בטעות באתרי הפורנו השונים. כעת, נחשף כי סצנות הסקס הצליחו לעורר גם את תשומת ליבם של בני זוג הוליוודיים שכולם מכירים: אשטון קוצ'ר ומילה קוניס.

בראיון ל-Today Show האמריקאית, סיפרה קוניס כי היא, כמו כולנו, לגמרי מכורה לסדרה החדשה של נטפליקס. עד כדי כך, שהיא נשאבה לבינג' שנמשך אל תוך הלילה. "אז, אני בפרק החמישי, כל מי שראה אותו - אתם יודעים מה קורה בפרק החמישי", סיפרה קוניס, כשהיא מתייחסת לפרק בסדרה שמקבל תפנית ארוטית במיוחד.

מתוך "ברידג'רטון" (צילום: Netflix)
אשטון קוצ'ר היה משוכנע שמדובר בפורנו. "ברידג'רטון" | צילום: Netflix

"אתמול בלילה, נשארתי ערה עד חצות. חשבתי, 'מה קורה בסדרה הזו?" לדבריה, קוצ'ר התעורר ותפס אותה בשעת מעשה - אך הוא היה משוכנע שלא "ברידג'רטון" היא שמרצדת על המסך, אלא סרט פורנו. "הוא ישן כמו מת, מתעורר בשיא של הפרק החמישי, וזה TMI (יותר מדי מידע), אבל הוא באמת אמר, 'את צופה בפורנו?' הוא היה כל כך מבולבל". 

קוצ'ר עצמו הוסיף כי הסצנה המדוברת היא סצנה מטרידה להתעורר אליה. "היא צופה באמצע הלילה, ולא ידעתי מה קורה. הייתי כזה, 'יש מישהו נוסף במיטה? זה היה מפחיד!" קוניס, כמצופה ממעריצה של "ברידג'רטון", כמובן לא אפשרה לו להפריע לה באמצע הפרק: "הייתי כזה, ששש, שקט, זו חתונה!" קוצ'ר, בנימה מבודחת, אמר ש"את בוגדת בי עם הסדרה הזו". בני הזוג, שכיכבו יחד בעבר בסדרה האהובה "מופע שנות השבעים", הם הורים לבן ובת משותפים. אחרי חודשים ארוכים תחת הסגר, הם סיפרו כי סוף סוף יש להם כמה ימים להקדיש לצילום פרסומת חדשה לחטיף "צ'יטוס", שתשודר במהלך משחק הסופרבול הקרוב.