באוקטובר האחרון "אמילי בפריז" נכנסה לחיינו, ואיתה גם גבריאל (לוקאס בראבו), מושא אהבתה של אמילי ושל, ובכן, מיליוני הצופים. תפקיד אחד הפך את הגרסה הצרפתית של ארמי האמר לשם הכי לוהט של החודש, כשהוא מגייס צבא של מעריצות ברחבי העולם - שכולן תוהות 'איך לעזאזל לא הכרנו אותו קודם לכן'. כבר חודשיים עברו מאז הקראש הטלוויזיוני הוא, ועכשיו - שחקן מבטיח חדש תופס את מקומו. מדובר, כמובן, בכוכב העולה רגה ז'אן פייג', הלא הוא סיימון באסט מ"ברידג'רטון", דוכס הייסטינגס המרדן והאפל. הסדרה החדשה בכיכובו עלתה לנטפליקס רק לפני ימים ספורים, אבל השחקן כבר הספיק לטפס למעמד של סמל מין של ממש.

עלילת הסדרה החדשה, שמגיעה אלינו ממפיקת העל שונדה ריימס ("האנטומיה של גריי", "המדריך לרוצח"), מתרחשת בלונדון של תקופת הריג'נסי ומתארת את חייהם הסוערים ורוויי הסקנדלים של משפחות החברה הגבוהה. דפני (פיבי דנבור), הבת הבכורה למשפחת ברידג'רטון, מחפשת בנרות את השידוך המושלם בעבורה ופוגשת בסיימון, שלא מעוניין להתחתן לעולם. השניים מזייפים מערכת יחסים (שתמשוך את תשומת ליבם של המחזרים) שבהמשך, כמתבקש, הופכת לאותנטית לחלוטין. דפני ברידג'רטון איננה היחידה שנשבתה בקסמיו של הדוכס המסוקס, וזמן קצר לאחר עליית הסדרה למסכים - פייג' כבר סומן כחביב המעריצות.

אז כן, עם סקס אפיל שלא יבייש אף כוכב טורקי וכריזמה בלתי-מבוטלת, פייג' לגמרי כאן כדי להישאר. גולשי טוויטר לא יכולים היו להישאר אדישים לתופעה: גולשת אחת שיתפה, "אם רגה ז'אן פייג' איננו האובססיה החדשה שלכם, אני מפקפקת בכושר השיפוט שלכם". גולשת אחרת כתבה, "מבקשת ללהק את רגה ז'אן פייג' ל*הכל*. אני אף פעם לא אתעייף מלהביט בגבר הזה". גולשת נוספת הביעה את דעתה, "אני בדרך כל לא לא מתאהבת בדמויות ראשיות של גברים חתיכים, אבל אלוהים! רגה ז'אן פיג' בדמות הדוכס מהייסטינגס הוא ההגדרה לגבריות מושלמת". עוד גולשת קבעה: "שמחה להכריז שאני מאוהבת ברגה ז'אן פייג'".

בסדרה הוא מגלם דוכס בריטי למהדרין אבל בחיים האמיתיים פייג' בכלל פייג' גדל בזימבבואה, ועבר ללונדון עם משפחתו רק כשהיה בגיל 14. השחקן בן ה-30 הוא עדיין לא שם מוכר, אבל אולי ראיתם אותו קודם לכן על המסך כשכיכב במיני-סדרה "שורשים" ובדרמה המשפטית "For the People", גם היא מבית היוצר של ריימס. 

בראיון למגזין אנטרטיינטמנט וויקלי, חשף השחקן בשורה שכנראה תשמח את הגרופיות, ואמר כי בניגוד לדמותו של סיימון - הוא דווקא רומנטיקן גדול: "אני חובב ענק של רומנטיקה כמושג. אנחנו צריכים יותר ממנה בעולם". בהמשך הראיון, הוא סיפר כי כשלוהק לתפקיד, הוא קרא את הרומן של ג'וליה קווין (עליו מבוססת הסדרה) והתאהב בקונספט: "זה נקרא בכיף, מדהים ו'טעים'". החיבור האמיתי שלו לסיפור התבטא גם בעובדה שהוא לקח מאוד ברצינות את ההכנות ל"ברידג'רטון", מהמעורבות שלו בתכנון התלבושות התקופתיות של הדוכס ועד לאימוני אגרוף, רכיבה על סוסים וריקוד (כולן פעילויות בהן דמותו עוסקת בסדרה). 

View this post on Instagram

A post shared by Regé-Jean Page (@regejean)

לפי פייג', סיימון מציג חזות מאוד קשוחה בפני העולם אבל בתוכו הוא רגיש מאוד וצריך אהבה אמיתית: "כל כך הרבה ממה שקורה בתקופת הריג'נסי קשור להצגת חזית מסוימת של סטטוס ועוצמה וחוסר פגיעות, וזה גם הרבה ממה ש'גבריות' סובבת סביבה". הסדרה, כידוע, מציגה גם אנשים שאינם לבנים כחלק מבני החברה הגבוהה, וגם המלכה מגולמת על ידי אישה שחורה. למרות אי הדיוק ההיסטורי, פייג' גורס כי הוא בעד ההעדפה המתקנת הזו: "זה חלק גדול מהסיבה בגללה רציתי להופיע בתוכנית. כי אנחנו קיימים והיינו קיימים ונהיה קיימים. יש מחדל שצריך לתקן".