זו אולי לא המטרה שלשמה הן נועדו, אבל סצינות סקס מסדרות וסרטים שונים כבר מצאו בעבר את דרכן לאתרי הפורנו המובילים. אלה כמובן תמיד תמימות הרבה יותר משאר הממצאים, אבל כנראה נמצאות שם משתי סיבות עיקריות - להגדיל את תנועת הגולשים וקידום האתרים בגוגל, וגם לספק תוכן לאלה שמעדיפים את התוכן המיני שלהם רך ביותר.

למרות שמדובר בתופעה נפוצה, מגזין הסאן הבריטי מדווחים שבימים אלה נטפליקס מנסה להילחם בה לאחר שכמה מכוכבי "ברידג'רטון" הזדעזעו מנוכחות סצנות הסקס מהסדרה באתרי פורנו. על פי הדיווח, הסצנות המדוברות הן (כמובן) אלה בהן מופיעות שתי הדמויות הראשיות, שמספקות לא מעט רגעים אינטימיים במהלך העונה הראשונה של הסדרה המדוברת.

"העובדה שסצנות הסקס מהסדרה מופיעות לצד החומרים הכי בוטים ברשת גרמו לכעס ואימה. זה מלחיץ במיוחד עבור פיבי דינבור ורגה-ז'אן פייג', שני שחקנים צעירים שקיבלו תפקיד של פעם בחיים אבל לא הסכימו להיות מנוצלים באופן הזה. כל מי שחושב לנסות להעלות את הסצנות באופן פיראטי יתקל בכל הכוח של פלטפורמת הסטרימינג הגדולה בעולם נגדם", ציטטו שם מקורב לצוות הסדרה שנשאר אנונימי, והוסיפו שבנטפליקס עובדים ללא הפסקה לאתר את הסצנות ושהצליחו כבר להביא להסרתן מכמה אתרי פורנו.

בעוד שני השחקנים הראשיים לא הגיבו באופן פומבי בנושא אתרי הפורנו, הם בהחלט דיברו על סצנות הסקס בראיונות שנערכו לקידום עליית הסדרה, ובעיקר על איך הם מתמודדים עם העובדה שהמשפחות שלהם צופות בסצנות האלה. פייג' סיפר בתוכנית של דרו ברימור כי "המשפחה שלי כבר מתורגלת בשלב הזה. יש לנו קבוצת וואטסאפ משפחתית ואנחנו משתמשים באימוג'ים של אזעקה בעיקר בסביבות פרק חמש. וגם אימוג'י של אפרסק פה ושם". דינבור, מצדה, אמרה לחדשות E! ש"צפיתי בסדרה עם כל המשפחה שלי, אפילו עם סבא וסבתא. אבל ישבתי איתם ודאגתי להריץ קדימה חלק מהזמן". על סצנות הסקס היא הוסיפה: "הן מאוד חשובות למסע של הדמויות. הן לא שם סתם כדי להיות שם, אלא לספר סיפור של התעוררות מינית שדפני חווה".