אף אחד לא מטיל ספק בכוחם של מעריצים, יש להם את היכולת להרים סדרה ואת היכולת למוטט אותה. ראינו מה מעריצי משחקי הכס עשו ליוצרי הסדרה בעקבות אכזבתם מהעונה השמינית, ועכשיו אנחנו נתקלים ביחסם של מעריצי 13 סיבות אל דמות שפחות אהבו.

כוכבת 13 סיבות, גרייס סייף, מחקה את חשבון האינסטגרם שלה אחרי שקיבלה תגובות והודעות מרושעות מצופי הסדרה. סייף משחקת בסדרה את אני, תלמידה חדשה בתיכון שמצטרפת אל קליי ומנסה לגלות מי רצח את ברייס ווקר. בנוסף, דמותה של אני מקריינת את ההתרחשויות בסדרה. המעריצים פחות התחברו אל אני וטענו שהיא לא קשורה לאירועי העונות הקודמות, ולכן אין לה זכות להתערב. חלק מהמעריצים החליטו להוציא את התסכול על סייף באופן אישי, עד שסייף החליטה שהיא לא יכולה להתמודד עם זה יותר. נכון לעכשיו, חשבון האינסטגרם של סייף עדיין קיים עם עשרות אלפי עוקבים, אך אין בו פוסטים או תמונת פרופיל.

View this post on Instagram

*please take a second to read* Hey Y’all, just a reminder. Whether or not you support, like, or love, a character in our fictional tv show—please remember that there is a talented and beautiful actor/actress bringing those scripted words to life. One of the underlining themes in our show is to take care of each other. I’ve seen some pretty nasty things being said online, concerning the introduction of a new character. Y’all are passionate & we love you for that, but PLEASE PLEASE try to be kind and respect the work of the talented actress/actor behind the character. Love y’all & keep taking care of each other ❤️

A post shared by timothy granaderos jr. (@timothygranaderos) on

טימותי גרנדרוז (שמשחק את מונטגומרי דה לה קרוז), שמככב לצידה של סייף בסדרה, יצא להגנתה בפוסט שפירסם בחשבון האינסטגרם שלו: "אחד מהנושאים החשובים בתכנית שלנו היא לדאוג אחד לשני. ראיתי דברים מרושעים שנכתבו בקשר לדמות החדשה. אתם מלאים בתשוקה ואנחנו אוהבים אתכם בזכות זה. אבל בבקשה, בבקשה, תהיו אדיבים ותכבדו את העבודה של השחקנים שמאחורי הדמויות". גם אן וינטרס (שמשחקת את קלואי רייס), התראיינה לאחרונה למגזין People והדגישה את חשיבות דמותה של אני: "צריך מישהו שיכיר את הצדדים האחרים בברייס, צדדים שלא היינו רואים אלמלא הדמות החדשה שגרה איתו".

13 סיבות מתוכננת לחזור לעונת סיום, שתתמקד בשנה האחרונה של הדמויותה האהובות בתיכון.