סדרה חדשה מבית קשת 12, המבוססת על הסרט ישמח חתני, תצא החודש לצילומים. בסדרה ישתתפו רוב שחקני הסרט, בהם אורנה בנאי, עינת שרוף, איציק כהן, אוולין הגואל, יפית אסולין, אברהם סלקטר ועוד.

אל הקאסט המקורי יצטרף צחי הלוי, שיגלם את פליסיאן, בן השכונה שהיגר למיאמי, הפך לכריש נדל"ן, וכעת, כעבור 15 שנים, הוא חוזר. הסדרה, כמו הסרט, מתרחשת בשכונת הבוכרים בירושלים של זמננו. גיבוריה הם קהילת מתפללי בית כנסת קטן, צאצאי מקימי השכונה, דתיים מתונים בקהילה המונה כ-15 משפחות.

הדור הצעיר רובו עזב את השכונה, ואופייה השתנה והפך יותר חרדי. עבור אנשי הקהילה, בית הכנסת הוא לב החיים החברתיים והרוחניים שלהם כאחד. הם מנהלים את חייהם כבמעין כפר עירוני קטן. יש להם הווי משותף וערבות הדדית. כאשר דרך חייהם נמצאת תחת איום, נשות הקהילה יוצאות להילחם על דרך חייהן, פרנסתן ואמונתן. הסדרה תעסוק במאבקם לשמור על חלקת אלוקים המיוחדת שלהם בתוך העולם ההולך ומשתנה סביבם.

הסדרה בת 8 הפרקים תצא החודש לצילומים בהפקת פאי סרטים ובתמיכת קרן גשר לקולנוע רב תרבותי, קרן אביחי ומפעל הפיס, ותעלה בהמשך בקשת 12. את הסדרה יצרה שלומית נחמה, ומביים אריאל בנבג'י.

הסרט ישמח חתני הביא קרוב ל-400,000 צופים לבתי הקולנוע בישראל, הוקרן בפסטיבל טורונטו, וזכה להצלחה בבתי הקולנוע בארצות הברית עם הכנסות של מעל 1.2 מיליון דולר.