הסדרה התיעודית "לעזוב את נוורלנד", ובה עדות גרפית של שני גברים הטוענים כי מייקל ג'קסון התעלל בהם מינית בילדותם, שודרה לראשונה לפני קצת יותר משנה אבל עדיין ממשיכה להוות סלע מחלוקת רציני בקרב מעריצי ג'קסון - אלה הטוענים כי מדובר בבדיה שנועדה להכתים אותו, ואלה שסבורים כי מדובר בכתם רציני על המורשת שלו. הדעה של השחקן מקולי קאלקין, הילד הכי מפורסם שהיה בקשר מתוקשר עם ג'קסון, הייתה ברורה לכולם מההתחלה ואף קיבלה התייחסות בסרט - לטענתו שום דבר לא קרה, והיחסים של ג'קסון עם הילדים שסבבו אותו היו יחסי ידידות בלבד. בראיון חדש שמפורסם כעת, מספר קאלקין על תחושותיו בשנה שעברה מאז עליית הסדרה. 

בראיון שערך עם מגזין אסקוויר, קאלקין, ששיחק בילדותו בסדרת הסרטים "שכחו אותי בבית", מגן על ג'קסון ואומר - "הוא מעולם לא עשה לי שום דבר. מעולם לא ראיתי אותו עושה משהו. ובנקודת הזמן הזו במיוחד, אין לי סיבה להסתיר כלום. הבחור הלך לעולמו - אם כבר, עכשיו זה זמן טוב לדבר. אם היה לי משהו לדבר עליו ולחשוף, לגמרי הייתי עושה את זה. אבל לא, מעולם לא ראיתי דבר".

קאלקין אף מספר בראיון כי לפני כשנה, בערך בתקופה שבה יצאה הסדרה, הוא נתקל בשחקן ג'יימס פרנקו במהלך טיסה. "פגשתי אותו פעם או פעמיים לאורך השנים, אז נתתי לו הנהון קל בזמן שהכנסנו את המזוודות שלנו לתא האחסון. הוא בא לי ואמר 'אז... הדוקו הזה!", ואני סירבתי להתייחס ושתקתי. ואז הוא אומר - 'אז מה אתה חושב?'. הסתובבתי אליו ואמרתי 'אתה רוצה לדבר על החבר המת שלך?' והוא אמר 'לא, אני לא'. אז אמרתי לו 'מגניב, טוב לראות אותך'".

View this post on Instagram

In case you missed it, head to my stories for the link to the new @esquire featuring this guy that looks awfully familiar.

A post shared by Macaulay 'Instagram' Culkin (@culkamania) on

כמו כן, קאלקין מספר גם על היחסים שלו עם בתו של ג'קסון, פריס, שעבורה הוא משמש כסנדק. השניים נשארו קרובים ואף חולקים הרגל מגונה: לגנוב כפיות ממסעדות, בתי קפה, מטוסים וכו'. "זה לא מזיק לאף אחד", הוא אומר, "זה לא כאילו אנחנו הורסים משהו, למשל גונבים חלק ממשחק שחמט שבו הלוח חייב להיות שלם". השניים אפילו מעניקים אחד לשני כפיות שגנבו, ואף חולקים קעקוע של כפית על הזרוע של שניהם.

במהלך הראיון קאלקין מדבר גם על הקריירה שלו כילד שחקן, וחושף כי לאחר שצילם את הסרט "ריצ'י ריץ'" הרגיש שהוא חייב לקחת הפסקה מעולם המשחק. "זה התחיל להרגיש כמו מטלה, התחלתי להתלונן בקול רם ואיש לא שמע אותי. אמרתי שאני רוצה ללכת לבית ספר, כי לא למדתי שם שנה שלמה מאז כיתה א'", הוא מספר. כמו כן, השחקן מתייחס גם לשמועות הרבות שרצו עליו לאורך השנים במדורי הרכילות, על כך שתבע את הוריו ונישל אותם מקרן הנאמנות שלו: "ההורים שלי מעולם לא נישאו באופן חוקי, אז כשהם נפרדו לא היה מדובר בגירושים, אבל כן היה הסכם ממון שסבב סביב הכסף שלי, משהו כמו 15-20 מיליון דולר. לא רצינו ללכת עם אבא שלי, ושכרתי מישהו שיטפל בכל הכספים שלי, למקרה שמישהו ירצה לדחוף את האצבע שלו בצלחת. אבל התפיסה הייתה שביקשתי עצמאות מהם, שהתגרשתי מהם".

בנוסף, קאלקין חושף גם כי בשנה שעברה נבחן לסרטו של קוונטין טרנטינו, "היו זמנים בהוליווד", אך לא התקבל עקב אודישן זוועתי במיוחד: "זה היה אסון", הוא אומר, "לא הייתי מלהק את עצמי. אני גרוע באודישנים גם ככה, וזה היה האודישן הראשון שלי מזה 8 שנים בערך".

"בסך הכל המצב היה יכול להיות גרוע יותר", הוא מסכם את חייו, "לא עבדתי במכרות פחם, לא גויסתי לצבא בתור ילד, אבא שלי לא התעלל בי מינית. קרו דברים דפוקים, אבל דברים דפוקים קורים לילדים כל הזמן שהם לא מתאוששים מהם. תראו אותי: יש לי כסף, יש לי תהילה, יש לי חברה יפה, בית יפה וחיות יפהפיות. לקח לי המון זמן להגיע למקום הזה, והייתי צריך לומר לעצמי 'בכנות, מאק? זה לא כזה נורא'. לא חסר לי כלום ואני צריך אפילו פחות. הכל טוב".