ההכנות לקראת עליית העונה השלישית של "אקס פקטור" בעיצומן, אך מסתבר שיש כמה אנשים שפחות מתרגשים מהמאורע. מספר ימים לפני שתשוב למסכינו, נחשף בפוסט פייסבוק כי שלטי מודעות של תכנית הריאליטי הושחתו הסוף השבוע האחרון, כשפניהן של בר רפאלי ושירי מימון צונזרו. לפניהם של הנציגים הזכרים - עברי לידר, משה פרץ וסאבלימינל - שלום, כצפוי. אך לפני שתמהרו להסיק כי המאורע התרחש בבני ברק או בשכונת מאה שערים, תופתעו לגלות כי המקרה אירע בטבריה.

מי שהביא את המקרה לרשת היה עורך הדין הטברייני יוסי ללוש, שבפוסט שהעלה ביום ו' האחרון צירף תמונות ואף סרטון מהמקום: "הנה זה מתגבר. נותנים להם אצבע הם לוקחים את כל הגוף עד שכבר אין לנו שליטה על זה", כתב ללוש והתייחס, אפשר לנחש, לאוכלוסייה החרדית המתחזקת בעיר. "מיום ליום המצב הולך ומחמיר - הפעם בכביש ראשי בכניסה לעיר. מי היה מאמין שזו טבריה 2017".

תגובה נוספת הגיעה מצד השופטת, שירי מימון, שהגיבה אמש (שבת) לדברים בתדהמה. "זה שלט חוצות בעיר טבריה האהובה שרוסס על ידי אלמונים שחיים בסרט", כתבה הזמרת בזעם, "אז אם הם שכחו איך אני ובר נראות אני כאן כדי למהר ולהזכיר להם!!! תראו איזה יופי- נשים במלוא הדרן! אז לכל מי שאוהב נשים מכבד, מעריך, מוקיר, מאדיר ומעריץ - כי לכל זה אנחנו ואתן ראויות - מוזמן לצפות בעונה החדשה של אקס פקטור ביום רביעי הקרוב! אני ובר בטוח נהיה שם". את הפוסט היא סיימה עם אצבע משולשת, ליטרלי, למרססים. יו גו גירל!

TVbee בפייסבוק