טרגדיה במקסיקו: מפיקת הטלוויזיה בלאנקה לוסיה קסטיו מנדוזה בת ה-45, שהייתה מנכ"לית רשת השידור TV Azteca במדינת סקטקס שבמקסיקו, נמצאה אתמול בביתה ללא רוח חיים. מנדוזה תלתה את עצמה באמצעות הווילונות ומתה כתוצאה מהיחנקות.

למרבה הצער, הייתה זו בתה של מנדוזה שמצאה אותה בסביבות השעה 14:00 בצהריים וניסתה להוריד אותה מהחבל כדי לאפשר לה לנשום. אך לשווא, מנדוזה נותרה שרועה על הרצפה ללא רוח חיים עד שהגיעו צוותי החירום וקבעו את מותה. בנתיחה שלאחר המוות נקבע כי מנדוזה לקחה לפני מותה מספר כדורים ללא מרשם רפואי. התובע המחוזי מסר בהצהרה כי לא היו סימנים של אלימות פיזית או מינית בגופתה של מנדוזה, ושהחדר בו נמצאה היה מסודר ולא היו בו עדויות למאבק.

בלאנקה לוסיה קסטיו מנדוזה
נמצאה בביתה ללא רוח חיים | צילום: פייסבוק

מנדוזה כאמור הייתה המנכ"לית של הרשת TV Azteca בסקטקס, שהייתה פעילה במשך 22 שנים עד סוף החודש שעבר, בו תאגיד האם של החברה החליט לסגור אותה. 33 מעובדי הרשת פוטרו והוחלט להשאיר רק שבעה עובדים, כולל מנדוזה. השידור האחרון התקיים ב-29 במאי, בו נפרדו המגישים ואנשי הצוות מהצופים באופן רשמי, אחרי השידור נמסר כי הרשת עוברת "ארגון מחדש". מנדוזה נישאה בשנת 2017 לשר האוצר המקסיקני לשעבר, פרננדו סוטו, ויש לה רק בת אחת מנישואיה הקודמים קודמים.