סדרת הטלוויזיה החדשה של רשת ה-CW, "באטוומן", עוד לא עלתה לאוויר וכבר מנפיקה לא מעט שערוריות באתרי הרכילות. רובן הודות לכוכבת, רובי רוז (שחלקכם אולי מכירים כסטלה מ"כתום זה השחור החדש"), שידועה בתור אחת שלא בדיוק מסתירה את מה שיש לה לומר. סביר להניח שצוות יחסי הציבור לא ממש יאהב את זה, אבל בשבוע שעבר פרסמה רוז סרטון גרפי במיוחד של עצמה עוברת ניתוח חירום, לו נזדקקה עקב ביצוע פעלולים על סט הסדרה בכיכובה.

View this post on Instagram

To everyone asking about my new Pez dispenser scar on my neck... A couple of months ago I was told I needed an emergency surgery or I was risking becoming paralyzed... I had herniated two discs doing stunts, and they were close to severing my spinal chord. I was in chronic pain and yet couldn’t feel my arms... Thank you Dr Bray for everything you did and for allowing me to keep working and doing what I love. I am forever in your debt. And to anyone asking why I let them video it.. Did you not watch that Greys anatomy episode where they left a towel in a patient?? Also I wanted to see what happens when we go under.

A post shared by Ruby Rose (@rubyrose) on

"לכל מי ששאל למה יש לי צלקת בנוסח מעמד של סוכריות פז על הצוואר", כתבה רוז באינסטגרם לצד הסרטון, "לפני חודשיים אמרו לי שאני צריכה ניתוח חירום או שאני נמצאת בסיכון להיות משותקת. היו לי שתי פריצות דיסק עקב פעלולים, והן היו קרובות לקטוע את עמוד השדרה שלי. הייתי בכאב כרוני, אך משום מה לא הייתי מסוגלת להרגיש את הזרועות שלי".

רוז המשיכה הודתה לרופא שלה, שאפשר לה להמשיך לעשות את מה שהיא אוהבת, ולבסוף סיימה בהסבר קטן אך הכרחי: "לכל מי ששואל למה נתתי להם לצלם את הניתוח - צפיתם בפרק הזה ב'האנטומיה של גריי' בו השאירו מגבת בתוך חולה?? כמו כן, רציתי לראות מה קורה בזמן שאני מנותחת". מאז, אגב, היא גם הספיקה להתראיין בנושא לג'ימי פאלון כשהצהירה כי "למעשה שברתי את הצוואר בשביל הסדרה הזאת". 

למרבה הצער, זו לא הפעם הראשונה שבה נזדקקה רוז לניתוח בעמוד השדרה שלה. בשנת 2018 היא פרסמה ציוץ בטוויטר (ומאז כבר הספיקה למחוק אותו), בו כתבה שהיא סבלה מבעיה בעמוד השדרה במשך כעשור, והחליטה לעבור ניתוח כדי לתקן אותה.

הסדרה "באטווומן" בכיכובה של רוז, בהנחה שלא תבצע יותר פעלולים מסכני חיים וגוף, צפויה לעלות ביום ראשון הקרוב ב-6 באוקטובר, ובהמשך תעלה גם בישראל בנטפליקס.