הפרק השלישי בעונה האחרונה של "משחקי הכס" היה אמור לספק לצופים את אחד השיאים הכי גדולים של כל הסדרה – הקרב בין תושבי ווסטרוז להלכים הלבנים. בזמן שחלק מגיבורי הסדרה היו עסוקים על מעל הראש במלחמה מול צבא המתים, היה נדמה שאחרים לא עשו כלום. סנסה וטיריון, למשל, התחבאו עם כל הנשים והילדים במרתפים. היו צופים שטענו כי סנסה לא ראויה להיות מנהיגה, בעוד אחרים התווכחו שהיא הייתה חכמה מספיק כדי להתרחק מהאקשן בשביל לא לגרום נזק בתור לוחמת לא מאומנת.

כעת מתברר שהשניים האלה דווקא עשו משהו, והצופים פשוט לא ראו אותו משום שמדובר בסצנה שירדה בעריכה. בפרק עצמו היה ניתן לראות את סנסה וטיריון שולפים חרבות ומתכוננים לקראת מלחמה, מה שלא קרה על המסך. בפועל, מתברר, השניים אכן נלחמו בהלכים הלבנים במאורה ואפילו הצילו את חייהם של מיסנדיי, גילי וסאם הקטן, שכמעט נהרגו על ידי זומבים לוחמניים.

הסצנה מצורפת למארז הבלו ריי של העונה השמינית, ואורכה בקושי שתי דקות, כך שנשאלת השאלה - מדוע היא נפלה בעריכה? הפרקים בעונה השמינית גם ככה היו ארוכים מהרגיל, מה הייתה הבעיה להוסיף עוד שתי דקות ולהעניק לסנסה ולטיריון רגע הגון בקרב?

הסצנה עצמה, אגב, היא מוצר לא גמור בלי אפקטים מיוחדים, ואפשר אפילו לשמוע את הבמאי צועק אקשן בשלב מסוים. המארז עצמו כולל גם את הסרט הדוקומנטרי "המשמרת האחרונה" ששודר שבוע לאחר הפרק האחרון, רצועות פרשנות, קטעים מאחורי הקלעים ועוד שלל סצנות שירדו בעריכה. במקביל, אגב, עתיד לצאת ב-3 בדצמבר מארז חגיגי שמכיל את כל פרקי הסדרה כולם, וגם ספיישל איחוד של כל השחקנים בהנחייתו של קונאן אובראיין שטרם נראה על המסך.