פרסום ראשון: למרות החשש הרב מהעלייה בתחלואת הקורונה מעבר לים, צילומי הדוקו-ריאליטי המתהווה של HOT, "הרפאליז" - שצפוי לעקוב אחר חייהם של בני משפחת רפאלי - ייערכו לראשונה מעבר לים.

ל-mako נודע כי הפקת התוכנית תטוס מחר (שישי) לראשונה מחוץ לגבולות ישראל, בצל התפרצות הקורונה באירופה, וזאת בעקבות הסרת המגבלות על בר רפאלי, לאחר סיום ריצוי תקופת עבודות השירות אליהן נשלחה במסגרת פרשת המיסים. רפאלי תעלה לטיסה ביחד עם שתי חברות טובות וצוות חברת ההפקות של יואב גרוס על טיסה למדריד, שם היא גם אמורה לצלם קמפיין איפור של אחת החברות הגדולות. כאמור, לרפאלי יתלווה צוות הפקה ותוכן של הריאליטי המדובר, שיתעד אותה במהלך הצילומים ובפגישות השונות בעיר.

גורם המעורה בפרטים אמר ל-mako כי: "הייתה התלבטות גדולה האם לטוס ולצלם מעבר לים בגלל התחלואה, בסוף לאחר בדיקות עם הגורמים האמונים על הנושא, הוחלט כי אין מניעה לטוס. כמובן עם נקיטת משנה זהירות". 

בכל הנוגע לקורונה, בהפקה לא לקחו סיכון - ורק מי שהתחסן הורשה לטוס ולהיות בסביבתה של רפאלי. כשהדוגמנית תחזור לארץ, היא צפויה להמשיך ולצלם יחד עם בני משפחתה את תוכנית הריאליטי, כשהמצלמות מלוות אותם מסביב לשעון בין המסיבות אליהן יוצאת בר, שחרורה של האמא ציפי מהכלא, והקלטות של האח און באולפן. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, הריאליטי צפוי לעלות בעוד כחצי שנה.