הידיעה על כך שדונלד גלובר ופיבי וולר-ברידג' חוברים לכתוב סדרה חדשה ביחד לא אמורה להפתיע את מי שעוקב אחר פועלם של השניים - ביחד או בנפרד. הם הכירו על הסט של "סולו: סיפור מלחמת הכוכבים", ומשם צמחה חברות מלאה בפרגון אישי ומקצועי, כמו שאפשר לצפות משני מוחות קומיים אהודים ביותר שנפגשים זה עם זה.

נזכיר שגלובר פרץ לתודעה בעיקר בתפקיד שלו בתור טרוי ב"קומיוניטי", אבל עוד לפני כן עבד כתסריטאי עבור "רוק 30" ובמקביל לנסיקה של קריירת המוזיקה שלו (תחת שם הבמאה צ'יילדיש גאמבינו) יצר וכיכב בסדרה "אטלנטה". וולר-ברידג' הסעירה את העולם עם תפקיד ראשי בסדרה "פליבג" - אותה גם יצרה, בהתבסס על הצגת יחיד שכתבה והעלתה - והסדרה גרמה להוליווד לשים לב אליה מיד. היא גויסה ליצור את העונה הראשונה של "להרוג את איב", הפיקה את הסדרה "לברוח" ואפילו נשכרה לשפץ את התסריט ל"לא זמן למות" - הסרט האחרון בסדרת ג'יימס בונד.

הפרויקט החדש שהשניים עובדים עליו הוא חידוש של "מר וגברת סמית", הסרט שהפגיש בין אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט וחילק את העולם לטים בניפר (לתומכים בזוגיות הקיימת של פיט ואניסטון) וטים ברנג'לינה (אם תמכתם בצד שניצח בסופו של דבר), ועכשיו יחזור בגרסת סדרת הטלוויזיה בשירות הסטרימינג אמזון פריים. "מר וגברת סמית'" עוסק בחייהם השגרתיים למראה של זוג נשוי ורגיל למראה - אתם יודעים, כי כל הזוגות הממוצעים בעולם נראים כמו בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי - המגלים כי שניהם שיקרו האחד לשניה, ושניהם למעשה מתנקשים מסוכנים אשר נשלחים בסופו של דבר לחסל זו את זה.

הטיזר עצמו כבר הספיק ליצור לא מעט התלהבות ברשתות החברתיות, בעיקר כי הוא מציג את שני היוצרים, גלובר ו-וולר-ברידג', כשהם משחזרים סרטוני טיקטוק פופולריים. מכיוון שהנוכחות של גלובר ברשתות החברתיות מינימלית וזו של וולר-ברידג' בלתי קיימת, ההכרזה הזאת עשתה את שלה והמעריצים מתמוגגים מהחיבור הזה, שהוא אמנם מתבקש, אבל עדיין מרגש.

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Salke (@jennifersalke)

אפילו באולפני אמזון לא ניסו להסתיר את ההתלהבות מהחיבור הזה. בהודעה הרשמית של ראש האולפנים ג'ניפר סאלק, נכתב: "איזה צוות מהחלומות! דונלד ופיבי הם שניים מהיוצרים והפרפורמרים הכי כישרוניים בעולם. זו הגשמת חלום עבורנו, כמו גם עבור הקהל העולמי, לראות את שני כוחות הטבע האלה משתפים פעולה כצוות קריאייטיבי. 'מר וגברת סמית' הוא סרט אייקוני, ואנחנו לא יכולים לחכות לראות איך הם הופכים אותו לשלהם".

הסדרה צפויה לעלות ב-2022, ובשלב הזה עדיין לא ידוע עליה דבר מלבד זהות היוצרים. לוולר-ברידג' וגלובר מצטרפת כיוצרת פרנצ'סקה סלואן, שהייתה אחת הכותבות של "פארגו" הטלוויזיונית. לא ידוע אם וולר-ברידג' וגלובר יקחו עליהם גם את התפקידים הראשיים, כפי שעשו ב"פליבג" וב"אטלנטה", או שיישארו מאחורי הקלעים כמו שבחרה לעשות וולר-ברידג' ב"להרוג את איב".