מאז שקים קרדשיאן וקניה ווסט הפכו לזוג, אותו התרחיש קורה כל כמה שנים (אם לא כל כמה חודשים) - ווסט אומר או עושה משהו מביך, דיווחים צצים על התערערות במערכת היחסים, אבל לבסוף, קרדשיאן עומדת לצדו והחיים ממשיכים. אפילו את סאגת "העבדות הייתה בחירה" קים שרדה, אבל בקיץ האחרון נדמה שהונח הקש האחרון על גב הגמל הזה. כחלק מהמירוץ שלו לבית הלבן, קניה נאם בעצרת וחשף פרטים אישיים מחייהם מבלי להודיע על כך לאשתו, כולל העובדה שהם תכננו להפיל את בתם הבכורה נורת'. לאחר מכן הוא פירסם סדרת ציוצים שביישה את קים וגם את אמה קריס, בין השאר בגלל הצילומים של קים לפלייבוי שהפכו לאייקוניים בעונה הראשונה של "משפחת קרדשיאן".

קניה אמנם מחק את מרבית הציוצים ופירסם התנצלות כלפי קים, אבל זמן קצר לאחר מכן השניים צולמו מדברים במכונית כשקים ממררת בבכי, ומאז נראה שהיחסים בין השניים כבר היו, איך לומר, בקרשים. אמנם לא קיבלנו לכך אישור רשמי, אבל על פי הדיווחים הרבים הם חיים בנפרד ומתכננים להתגרש - אבל מחכים על מנת לעשות את ההחלטות הטובות ביותר עבור ילדיהם. 

במקביל להתרחשויות האלה, צילומי העונה האחרונה בהחלט של "משפחת קרדשיאן", כידוע, הגיעו לסיומם, ועל פי מגזין פייג' סיקס - להתנגחויות הבלתי-פוסקות בין בני הזוג הפרודים יהיה חלק נכבד בעונה המדוברת. על פי הדיווח, קו העלילה המרכזי בעונת הפרידה יהיה התפוררותה של הזוגיות בין קרדשיאן לווסט. לא מדובר בדיווח מפתיע במיוחד, שכן רוב העניינים שהקרדשיאנס שומרות לעצמן נחשפים לאחר מכן בתוכנית, כדי להצדיק את הצפייה בה כמה חודשים לאחר שהאירועים מתרחשים במציאות. על פי מקור המקורב למשפחה, "הקרדשיאנס מתכננות לסיים את זה בגדול. הם צילמו את קים מדברת על הבעיות בזוגיות, אבל כל המעורבים חתומים על הסכמי סודיות, כי הפינאלה ישודר רק בהמשך 2021". 

העונה האחרונה של "משפחת קרדשיאן" תהיה העונה ה-20 של תוכנית הריאליטי, שעלתה בערוץ E ב-2007. בדצמבר האחרון הודיעה קריס ג'נר שהמשפחה חתמה על חוזה ליותר משנה אחת עם דיסני והולו, ויפיקו תוכן גלובלי עבורם. עדיין לא ברור מה יכלול התוכן הזה ואם נקבל הצצה לחיי המשפחה הפרטיים באופן אחר כחלק מהעסקה הזאת, אבל במקרה הכי גרוע - אפשר לסמוך על האינסטגרם של האחיות ואתרי הרכילות שיספקו את כל הפרטים בין כה וכה.