"המורדת", הסדרה המדוברת של נטפליקס המבוססת על רב המכר של דבורה פלדמן ומלאה בשחקנים ישראלים, ממשיכה להכות גלים. בכתבה חדשה שפורסמה באתר וראייטי התבקשו שחקנים, מפיקים ואנשי בידור הוליוודיים לשתף באילו סדרות הם צופים בתקופת הבידוד שפינתה להם הרבה זמן לבינג'ים. מעבר לכמה שמות בולטים שציינו את "המורדת" בתור הבחירה שלהם, גם השחקן הישראלי עמית רהב, שעשה הרבה רעש ברחבי העולם מאז עליית הסדרה, השתתף בכתבה וסיפר בעצמו על הסדרות שהוא צופה בהן בימינו.

כוכבת "האישה הטובה", ג'וליאנה מרגוליס, סיפרה: "אהבתי את הסדרה הזו, הייתי כל כך עצובה שהיו בה רק ארבעה פרקים. הקאסט, בהובלת שירה האס, היה נפלא, הסיפור שובר לב ומרומם נפש בו זמנית. הזמנתי את הספר עליו הסדרה מבוססת, ואני לא יכולה לחכות כבר לקרוא אותו. אני מקווה שתהיה לסדרה עונה שנייה".

הקומיקאית צ'לסי הנדלר סיפרה שהתחילה את בינג' הבידוד שלה ב"ז'אנר היהודי", וציינה שלצד "המורדת" ראתה גם את הסדרות הישראליות "פאודה" ו"שטיסל". "הסדרות הפנו את תשומת לבי להבדלים בין יהודים חסידיים, יהודים ישראליים, יהודי ברוקלין. רשימת סוגי היהודים רק ממשיכה וממשיכה. צפייה בסדרות האלו עם כתוביות, זו דרך מצוינת לאלץ את המוח להתרכז, ועל הדרך גם לרענן את הזכרון מההפטרה שלי", סיפרה.  

ג'וליאנה מרגוליס ב"האישה הטובה" (צילום:  יחסי ציבור )
כבר הזמינה את הספר. ג'וליאנה מרגוליס | צילום: יחסי ציבור

גם המפיקה ושגרירת ארה"ב באיי בהאמה לשעבר ניקול אוונט סיפרה כי צפתה ב"המורדת" מאוחר בלילה והמשיכה לחשוב ולחלום על דמותה של האס, והקומיקאית אלייזה שלזינגר ציינה אותה בתור אחת מהסדרות שצפתה בהן בבינג', לצד "טייגר קינג" ו"הריקוד האחרון" העוסקת בחייו של מייקל ג'ורדן.

נציגנו הישראלי בכתבה וכוכב "המורדת", עמית רהב, הביא המלצה מפתיעה ואם אתם שואלים אותנו, גם מוצדקת: "אני די מתבייש שלא צפיתי בזה קודם, אבל עכשיו אני באמצע בינג' של 'ברוד סיטי'. אני צריך להישאר בבידוד בתור עונש על זה שלא צפיתי בה עד עכשיו. אני מאוהב בהכל שם, היא כל כך טובה. זה כל כך קשה לגרום לצופה לצחוק בקול רם מול המסך, והן עושות את זה כל כך בקלות. זו סדרת הבידוד שלי".

ייצוג ישראלי נוסף בכתבה הוא של הבמאית עלמה הראל, שזכתה לאחרונה להערכה בהוליווד בזכות סרטה "האני בוי" בכיכובו של שיה לה באף. הראל סיפרה כי צפתה בשני סרטים של הבמאית אליזה היטמן אחד אחרי השני - "Beach Rats" ואחריו סרטה החדש (והמדובר) "Never Rarely Sometimes Always". שאר ההמלצות בכתבה נשענות בעיקר על כמה מהסדרות המדוברות של התקופה האחרונה, בהן "טייגר קינג", עליה המליצה כוכבת "האנטומיה של גריי" ו"להרוג את איב" סנדרה או, והעונה השלישית של "אוזרק", עליה המליצה השחקנית ביני פלדשטיין.

שירה האס, "המורדת" (צילום: Netflix)
"סיפור שובר לב ומרומם בו זמנית". שירה האס ב"המורדת" | צילום: Netflix

הסלבס בכתבה של וראייטי הם לא הראשונים להתלהב מ"המורדת". בחודש האחרון היו לא מעט מפורסמים העלו סטוריז משתפכים על הסדרה, ביניהם קריס ג'נר, דקוטה ג'ונסון ואמילי רטאייקאוסקי, שהביעה התלהבות ספציפית מדמותו של רהב. המגישה קלי אוסבורן אף יצאה מגדרה ופלרטטה עם רהב באינסטגרם, כאשר העלתה את תמונת החתונה שלו מהסדרה - והלבישה את הפרצוף של עצמה במקום פרצופה זה של האס. האס, בתגובה, הגיבה לה על התמונה "את יכולה לקבל אותו", ורהב בעצמו השיב לה: "I do". אוסבורן, נרגשת, כתבה לרהב בחזרה "אלוהים אדירים! זה אומר שאנחנו מאוהבים?", והוא ענה לה "כן, אנחנו מאוהבים".