טיילור שילינג, מי שאת ככל הנראה מכירים בתור האסירה פייפר צ'פמן מ"כתום זה השחור החדש" של נטפליקס, חוגגת את חודש הגאווה עם חדשות משמחות במיוחד, והופכת את הזוגיות שלה עם האמנית אמילי ריץ לפומבית. שילינג היא לא כוכבת הטלוויזיה הראשונה שמנצלת את החודש החגיגי להכרזות שכאלה, וקדמה לה גם לילי ריינהרט, כוכבת הסדרה "ריברדייל".

בניגוד ליציאות אחרות מהארון, שילינג - שדמותה בסדרה הייתה לאורך רוב העונות בזוגיות עם אסירה אחרת בבית הכלא, אותה גילמה לורה פרפון -  לא פרסמה פוסט ארוך או העניקה ראיון מתוקשר, אלא הסתפקה בשיתוף מחדש של סטורי אותו העלתה ריץ, בו חשפה את הזוגיות עם השחקנית. "לא יכולתי להיות גאה יותר מלהיות לצדך. חודש גאווה שמח!", כתבה ריץ לצד תמונה משותפת של השתיים. 

במקביל להעלאת הסטורי, שילינג פרסמה גם תמונה של הפעילה הטרנסג'נדרית מרשה פ. ג'ונסון וכתבה "(אני) פה בזכות נשים כמוך. חודש גאווה שמח חברים שלי". הפוסט של שילינג זכה גם לתגובות מחבקות מכמה מכוכבות הסדרה, בהן נטשה ליון, אוזו אדובה וג'סיקה פימנטל. 

על פי דיווח של האתר Just Jared, שילינג וריץ הכירו דרך חברים משותפים, ובסוף 2019 הקשר בין השתיים אף הפך לרומנטי. בעבר, השחקנית כבר רמזה בראיונות על נטיותיה המיניות. "היו לי מערכות יחסים עם גברים והיו לי מערכות יחסים עם נשים", סיפרה בראיון לטיימס הבריטי בחודש הגאווה של השנה שעברה, "זה נוגע לבן אדם, לא למגדר. לצמצם את עצמך לתווית אחת זו פעולה רדיקלית בהרבה שנעשית כדי לגרום לאחרים להרגיש בנוח. היו לי מערכות יחסים רציניות עם כל מיני אנשים".

בתחילת החודש, כאמור, הייתה זו לילי ריינהרט שניצלה את התזמון לטובת הכרזה חגיגית משלה. ריינהרט, שסיימה לא מזמן זוגיות עם השחקן קול ספראוס, כוכב "ריברדייל" גם הוא, העלתה סטורי בו התייחסה להפגנות תנועת Black Lives Matters וכתבה: "למרות שמעולם לא הכרזתי על כך באופן פומבי, אני אישה ביסקסואלית גאה. ואני אצטרף להפגנה היום, בואו גם אתם".

View this post on Instagram

Hi I’m just a teeny tiny girl about to finally play my first show in Northampton, MA at a sexy hot gay bar called @majesticnoho if you’re around there please come it’ll be so cutie!! Lucky for us @homedespotmusic and @maldevisa are playing too 2/27 9pm

A post shared by Emily Ritz (@lumpland) on