הם יפים, צעירים, רועשים ולא מאוד מבריקים, אבל בעיקר: הם האובססיה החדשה שלנו. המשתתפים של "חם, לוהט, רותח!", ריאליטי הרווקים שכולם מדברים עליו - ובצדק - ממשיכים להוכיח את עצמם כמתנה שלא מפסיקה לתת. ואם חשבתם שהסקופ היחיד שיש להם להציע הוא זה שאחד מהזוגות החזיק מעמד עד היום, תחשבו שוב.

זוכרים את מת'יו סמית, או כמו שנקרא לכל אורך התכנית - ישו? סמית, בעל הדמיון המובהק למייסד הדת הנוצרית, בלט מהרגע הראשון בין יתר הרווקים הערומים למחצה. הוא נראה אחרת, מדבר אחרת וגם מתנהג אחרת, מאחר והוא בין הבודדים לאורך העונה שהקפידו על חוקי ה"אין מגע מיני" של תכנית ההיכרות. ההשתתפות של מת'יו בתכנית אולי נגמרת באופן לא צפוי (אותו תגלו לבד), אבל שום דבר לא הכין אותנו להפתעה האמיתית סביב אותו רווק בעל שיער שופע.

ההשתתפות בריאליטי של נטפליקס, כך מתברר, היא ממש לא ההופעה הטלוויזיונית של מת'יו. למעשה, היא גם אפילו לא ההשתתפות הכי מעניינת שלו. הכל מתחיל בשנת 2014, כאשר מת'יו השתתף בעונתה ה-21 של "הטופ מודל הבאה". אם צפיתם בעונה הזו ולא זיהיתם את מת'יו כאשר חזר למסך - אתם לא לבד, שכן אז הוא נהג להסתובב עם תסרוקת אחרת לגמרי וקצרה הרבה יותר. אם דווקא זיהיתם אותו, יכול להיות שגם זכרתם את המעורבות שלו באחד מהרגעים העסיסיים ביותר של העונה.

במהלך השתתפות שלו בתכנית, מת'יו - אז בן 24, דווקא זכה להצלחה גדולה בכמה מהאתגרים הראשונים בה, עד שהודח ומוקם במקום העשירי בלבד - כשבין נימוקי השופטים נמנה המחסור בהבעות פנים מצדו. למרות הזמן הקצר בתכנית, מת'יו כבר הספיק לפתח קשר רומנטי עם מתמודדת אחרת בשם מירנה. הקשר לא התפתח לשום מקום מיוחד, מאחר ומירנה כבר הייתה בזוגיות עוד לפני הצילומים והחליטה שלא לבגוד בבן זוגה. ואז, ברגע שאף אחד לא ראה מגיע, סיפרו מת'יו ומתמודד אחר בשם וויל ג'רדל על כך שהתנשקו האחד עם השני כשהיו שתויים בערב הקודם. 

החשיפה של שני הדוגמנים לא התקבלה בכזו קלות אצל חלק מהמתמודדים, כאשר כמה מהם דחקו במת'יו להתוודות אודות נטייתו המינית ולהבהיר לאיזה מן המינים הוא נמשך. מת'יו זכה לתמיכתו של וויל, שסיפר כי המצב בו יתר המתמודדים העמידו את מת'יו הזכיר לו את היציאה מהארון שלו עצמו, והסביר כי הוא לא מכפיף את עצמו להגדרות כלשהן. "אני אוהב בנות, אבל האם כשאני מסתכל על וויל אני חושב 'הולי שיט אלוהים עשה משהו יפה עם הבחור הזה'? ברור", הסביר מת'יו במהלך אותו עימות. הקשר בין השניים לא התפתח מעבר לכך - למרות ניסיון עיקש של ההפקה לחבר ביניהם במהלך משימה בה התבקשו להתנשק מול המצלמה - ומת'יו הודח. 

אגב, אם מת'יו היה מוכר לכם אבל מעולם לא צפיתם ב"טופ מודל", גם לזה יש הסבר. במהלך פרק סיום העונה הראשונה של "הבחורה חדשה", מת'יו השתתף בתפקיד קטן-אך-משמעותי בתור ג'ינו, דוגמן המאיים על שמידט (מקס גרינפילד) בקרב על ליבה של סיסי (האנה סימון). באותה שנה, 2012, מת'יו גם השתתף בתפקיד אורח קטן ב"היפים והאמיצים". עוד תפקיד מעברו של מת'יו הוא זה של ישו - כן, בדיוק כמו הכינוי שהוצמד לו במהלך בתכנית - אותו גילם בסרט קצר בשם "The Comissioning".