אחד הדברים הראשונים שעלו במוחם של לא מעט אנשים כאשר הנסיך הארי ומייגן מרקל הודיעו על עזיבתם את בית המלוכה מוקדם יותר החודש, היה כמה שנים נאלץ לחכות עד שהסיפור יהפוך לחלק מעלילת הסדרה "הכתר", שמקפידה לא לדלג מעל אף סקנדל של משפחת המלוכה. עכשיו מתברר כי ייתכן והסדרה לא תמשיך כל כך רחוק בשנים אותן היא תסקר, לפחות אם זה תלוי באדם אחד - הנסיך הארי עצמו. 

בראיון לBBC סיפרה אנג'לה לוין, הסופרת שחיברה ביוגרפיה אודות חייו של הנסיך הבריטי שנקרא "הארי: שיחות עם הנסיך", על הפגישה הראשונה שלה איתו. "כשהגעתי לראיין אותו בארמון", מספרת לוין, "הדבר הראשון שהוא אמר לי כאשר לחץ לי את היד היה 'את צופה ב"הכתר"?'". לפי לוין, אותה שאלה גרמה לה להרגיש "מובכת במיוחד", לאחר שככל הנראה חשה אי נוחות מסוימת מכיוונו של הנסיך שדאג לגבי הדעה איתה הגיעה הסופרת לפגישה ביניהם, עליו ועל משפחתו.

אז, לוין סיפרה למראיין כי "הוא אמר 'אני עומד לגרום לזה להיעצר לפני שיגיעו אליי'". לא ברור איזה יכולות יש לנסיך הבריטי להפעיל כוח על תאגיד ענק כמו נטפליקס, אבל מה שבטוח הוא שככל הנראה אין לו עניין מיוחד לצפות בהמחזה של סיפור חייו - וזה עוד נאמר לפני הנישואים למייגן והשערוריות הרבות שצפות כעת לאחר עזיבתם את בית המלוכה.

לא מדובר בפעם הראשונה החודש בה שמם של הארי ושל נטפליקס נקשרים יחד, לאחר שהאחראי על התוכן בפלטפורמת הסטרימינג, טד סרנדוס, כבר נשאל על כוונה אפשרית של החברה לשתף פעולה עם הזוג המלכותי לשעבר וענה "מי לא יהיה מעוניין? כן, ברור". 

בינתיים, נראה שאין להארי סיבה גדולה במיוחד לדאוג. העונה השלישית של "הכתר", זו שעלתה בסוף 2019 לנטפליקס, עוסקת באירועים שקרו במשפחת המלוכה בשנים מוקדמות בהרבה - שנות השישים והשבעים. לפי התכניות הידועות נכון לעכשיו של ההפקה, הסדרה צפויה להימשך לעוד שלוש עונות נוספות בלבד, כאשר כל עונה מתארת עשור בחיי המשפחה. כך, העונה השישית והלכאורה-אחרונה, תגיע עד אמצע העשור הראשון של שנות האלפיים, כשהארי ואחיו הגדול וויליאם עוד היו נערים ורווקים. מעבר לזה, גם יוצר הסדרה עצמו, פיטר מורגן, כבר סיפר כי התכנית תסתיים "הרבה לפני" שהיא תגיע לעידן הנוכחי, וש"אין לה מה לעסוק במייגן מרקל". שמעת הארי? אתה יכול להיות רגוע.