לפני מספר ימים יצאה לדרך דרמת מתח ישראלית חדשה: "אזהרת מסע", קופרודוקציה של HOT עם נטפליקס ורשת השידור הנורבגית TV2, המספרת על חטיפתם של שלושה צעירים בסיני. בין משתתפי הסדרה, הכוללת קאסט ישראלי ונורבגי, אפשר למצוא את עמוס תמם, דניאל ליטמן, רותם אבוהב - וגם את השחקנית הפלסטינית-ישראלית ראידה אדון, שמופיעה בתפקיד ראשי בסדרה, אך לא מופיעה בפוסטר שפורסם לרגל הקידום שלה. זאת בעוד אבוהב, שמופיעה בתפקיד עם זמן מסך מועט בהרבה משל אדון, דווקא כן הופיעה שם. על כך, כתבה אדון בפוסט מתוסכל שעלה אתמול בחשבון הפייסבוק שלה.

בפוסטר מופיעה אבוהב ליד עמוס תמם, שאכן מופיע בתפקיד ראשי בסדרה, ולצדם השחקנית הנורבגית אנקה פון דר ליפה. "האם הם הוציאו אותי מהפוסטר בגלל השיווק או בגלל הזהות הערבית שלי?", שאלה אדון בפוסט שלה, שנמחק מאז. אדון מגלמת את ליילה, מתורגמנית שעבדה עם דמותו של עמוס תמם בהסכמי אוסלו ועכשיו מתערבת (בעל כורחה) בפרשת החטיפה שבמרכז הסדרה. "מדוע היא מספיק טובה לתפקיד אך לא לקידום הסדרה?", תהה בטוויטר אחד הגולשים שנחשפו להיעדרותה של אדון. גולש נוסף טען ש"זה לא קשור לגזענות בכלל. יש עוד שחקנים חשובים וטובים שלא נכנסו לפוסטר... זה פוסטר ולא רולר", ואחרים הזכירו שהיא "אחת השחקניות המדהימות".

בשיחה עם tvbee, אדון סיפרה ש"ההקשבה שלהם (של HOT, ז.א) הייתה שווה. הם צריכים להקשיב ואני צריכה לראות מנקודת המבט שלהם ולהבין את זה. אני חושבת שבמדינה עדיין לא מוכנים לשיתוף פעולה. הישראלים צריכים לראות בנו חלק".  

"אני מאוד אוהבת את התפקיד שלי בסדרה", הוסיפה השחקנית, "גם נהניתי מאוד עם ההפקה, עם אורי ברבש הבמאי וכל מי שסביבי, שהיו מדהימים ונתנו לי המון כבוד. בגלל זה היה לי מאוד עצוב שלא ראיתי את עצמי בפוסטרים או בהזמנה, כי הייתי חלק ואני רוצה להיות חלק. בסדרה אני מגלמת את ליילה, אישה מאוד משכילה, חכמה ומבינה שמנסה לעזור". 

על השחקנים שלצידה בסדרה, לאדון יש רק דברים טובים לומר. "רותם (אבוהב) מהממת ומדהימה. בהפקה היו פרטנרים. המתנה שהכי קיבלתי היא שמרעיפים עלי המון אהבה. גם על הפוסט בפייסבוק וגם בתערוכה שאני מציגה במוזיאון ישראל. לפני שנתיים, רציתי להציג את הסרט שלי (שהיום מוצג במוזיאון ישראל) בפסטיבל הקולנוע הפלסטיני, והוא התקבל. ברגע שהם ראו שיש שמות של יהודים בקרדיטים ושקיבלתי כסף מקרן גשר ומפעל הפיס הם פסלו את הסרט שלי. אני נלחמתי על זה שאני לא מוציאה את השמות של אף ישראלי שעבד איתי. אני מצפה מכם, הישראלים, שתילחמו עלי. שהתמונה שלי תהיה ברחובות פה בישראל. אתם צריכים לשייך אותי. אני שייכת. אני נולדתי פה וזה לא יעזור לאף אחד. אבל זאת עבודה שלכם: אם תעלימו אותי זאת הבעיה שלכם, לא שלי. אתם לא צריכים להעלים את האנשים שהם עדיין גשר, שעדיין מאמינים באנושות ובשלום. אני לא רוצה להגיע למצב שאארוז מזוודה ואלך, ואז הנתינה שלי תהיה במדינה אחרת, ולא במדינה שלי".

מ-HOT נמסר בתגובה: "ראידה אדון היא שחקנית נפלאה ואנחנו גאים בהיותה חלק מהסדרה 'אזהרת מסע'. בסדרה עשרות שחקנים בתפקידים משמעותיים ומטבע הדברים לא כולם נמצאים בפוסטר וצר לנו אם מישהו נפגע. כיוצרת התוכן המובילה בישראל, HOT חרטה על דגלה את משימת הגיוון ופועלת להציג על המסך את כל קשת האוכלוסייה הישראלית. החברה מקדמת יוצרים, יוצרות, שחקניות ושחקנים ערבים אשר מובילים ולוקחים חלק בסדרות הדגל של HOT. דוגמא בולטת לכך היא הסדרה 'נאפס' המשודרת בימים אלו ב-HOT שהיא סדרת דרמה דוברת ערבית שנוצרה על ידי יוצרים ושחקנים ערביים".