לאחר שהייתה הזוכה הגדולה בטקס פרסי האמי האחרון, הדרמה המלכותית של נטפליקס, "הכתר", ממשיכה לחמם מנועים לקראת עונתה החמישית. השחקנית אימלדה סטנטון ("הארי פוטר") צפויה להיכנס לנעליה של המלכה אליזבת', הנסיך צ'ארלס יגולם על ידי דומיניק ווסט ("הרומן") ואליזבת' דביקי ("טנט") היא זו שתגלם את הנסיכה דיאנה. כעת נחשפים עוד מספר ליהוקים בעונה הקרובה - בהם זה של השחקן הפלסטיני-ישראלי סלים דאו.

דאו, שהשתתף בעבר בסדרות כמו "עבודה ערבית", "חטופים" ו"פאודה" ובסרטים "אוונטי פופולו" ו"הלהקה האחרונה בלבנון", צפוי לגלם ב"הכתר" את דמותו של מוחמד אל-פאייד, אביו של דודי אל פאייד - מי שהיה בן זוגה של דיאנה בימיה האחרונים, ונהרג גם הוא בתאונת הדרכים שגבתה את חייה. את דמותו של אל-פאייד הבן יגלם השחקן חאליד עבדאללה, שמוכר בתור כוכב הסרט "רודף העפיפונים".

"אני יודע על זה כבר שנה, אסור היה לי לגלות", סיפר דאו בשיחה עם tvbee, "זו שמחה גדולה, שמחה ענקית. אני עכשיו סוף סוף יכול לבטא את שמחתי, גאוותי, זה חלום. מודה לאל שזה קרה, סדרה ענקית, תפקיד גדול, מאוד גדול. הסוכן שלי מחו"ל כתב לי לפני שנה ש'רוצים אותך ל'הכתר'', ולפני כמה חודשים הודיעו לי שזה שלי והיה אסור לי להגיד". "הצילומים שלי יהיו בסוף ספטמבר בספרד, עד דצמבר, ואז לונדון. אני אהיה בעונה הנוכחית בשני פרקים ובשישית בשישה פרקים".