קצת קשה לתפוס שכבר עברו חודשיים שלמים מאז המוות של לוק פרי, שזעזע את עולם הבידור. פרי, כזכור, הלך לעולמו אחרי שלקה בשבץ בגיל 52 בלבד, ודור שלם שגדל עליו כדילן מקיי נכנס למצב אבל מתקדם, אבל אם יש משהו מנחם בסיפור הזה, הוא שגילינו, בדרך אגב, שמדובר באחד האנשים האהובים בהוליווד. כל מי שספדו לו - חבריו לקאסט של ריברדייל ו-בברלי הילס 90210 - הדגיש את העובדה שמדובר בנשמה טובה באופן יוצא דופן.

ואם רצינו עוד הוכחה לכך, כעת נחשף על ידי בתו שפרי החליט להיקבר באופן "סביבתי" - בחליפה עשויה מפטריות. אנחנו יודעים, זה נשמע מטורלל ואקסצנטרי, אבל לבחירה שלו להיקבר באופן הזה ישנן בעיקר סיבות אקולוגיות. מדובר בהוצאה לא קטנה: חליפה עשויית פטריות בעלות 1,500 דולר, שמיוצרת על ידי חברה בשם Coeio הממוקמת בטנסי, וכשהיא נרקבת עם הגופה (שנקברת ללא ארון) היא מספקת הזנה לצמחייה שמסביב, ומנקה אותה מרעלים. בחייו ובמותו הוא דאג לסביבה, כמו שאומרים. 

View this post on Instagram

In December I went to San Francisco with two of my best friends. One of them, had never never been to California, so we went to show him the Redwoods. I took this picture while we were there, because i thought, “damn, those mushrooms are beautiful.” Now, mushrooms hold an entirely new meaning for me. Any explanation i give will not do justice to the genius that is the mushroom burial suit, but it is essentially an eco friendly burial option via mushrooms. All i can say is that you should all look into them at coeio.com or just by googling “mushroom burial suit” . My dad discovered it, and was more excited by this than I have ever seen him. He was buried in this suit, one of his final wishes. They are truly a beautiful thing for this beautiful planet, and I want to share it with all of you.

A post shared by Sophie Perry (@lemonperry) on

סופי פרי, בתו של לוק, שיתפה לאחר הלווייתו שנערכה בסוף השבוע תמונה של פטריות בטבע, וכתבה: "בדצמבר נסעתי לסן פרנסיסקו עם חברים, וצילמתי את התמונה הזאת כי חשבתי 'לעזאזל, הפטריות האלה יפהפיות'. עכשיו, לפטריות יש משמעות חדשה לחלוטין עבורי. כל הסבר שאתן לא יעשה צדק לגאונות שהיא חליפת קבורה מפטריות, אבל מדובר באופציה קבורה ידידותית לסביבה. כשאבא שלי גילה את זה, הוא היה יותר נרגש משראיתי אותו אי פעם. הוא נקבר בחליפה הזאת, וזו הייתה אחת  מהמשאלות האחרונות שלו. הפטריות הן באמת דבר יפהפה בכוכב היפהפה הזה, ורציתי לחלוק אותן עם כולכם".