סרט ההמשך המצופה של "בוראט", של השחקן והיוצר סשה ברון כהן, ייצא לאקרנים מחר, ועל אף שרגעים מביכים הם המומחיות של כהן - יש סצנה אחת שעומדת כנראה לגבור על כולן. עיתון הגרדיאן פירסם כי ראש העיר לשעבר של ניו יורק, רודי ג'וליאני, התראיין אצל "בתו" של בוראט, וסיים - על מיטת בית המלון שלה. ג'וליאני בתגובה: "עבודת התנקשות שנועדה להסיח את דעתם של הבוחרים האמריקנים".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

דמותה החדשה של בתו של בוראט, טוטאר, עובדת בסרט ההמשך כעיתונאית המדווחת על מגפת הקורונה. במהלך ריאיון עם ג'וליאני, היא מובילה אותו לחדר המלון שלה שם הוא נשכב על המיטה ונראה כשהוא מושיט את ידיו אל מכנסיו. ברגעים האלה - פורצת דמותו של בוראט אל החדר ומפריעה לשניים. "היא בת 15, מבוגרת מדי בשבילך", צועק כהן ומנופף בביטול לבתו, השחקנית מריה באקאלובה.

ג'וליאני הדגיש כי הוא "היה לבוש כל הזמן", והסביר כי הוא בסך הכול סידר את חולצתו בתוך המכנסיים ולא עשה שום דבר מעבר לזה. "נשענתי אחורה וסידרתי את החולצה ובשלב הזה הם צילמו את התמונה", אמר ג'וליאני לרשת רדיו אמריקנית אתמול. "רק סידרתי את החולצה", אמר באיטיות והדגיש כל מילה בריאיון.

ג'וליאני אמר שהוא נרדף אחרי שהיה מעורב בחשיפת תכנים מביכים ממחשבו של האנטר ביידן, בנו השני של המועמד הדמוקרטי לנשיאות. "הם יעשו הכול, הם יתקפו אותי על כל דבר אפשרי", אמר. "ועכשיו האידיוט הזה בוראט רודף אותי בשם הסרט שהוא עשה. זו התנקשות, כולם בהוליווד שונאים אותי".

סשה ברון כהן, "בוראט 2" (צילום: Amazon Studios)
סשה ברון כהן, "בוראט 2" | צילום: Amazon Studios

הוא הסביר שהוא חשב שהוא הגיע להתראיין בנושא מגפת הקורונה. "היא הייתה מראיינת צעירה ולא מנוסה, הייתי אדיב אליה", אמר והוסיף שבתום הריאיון הוא היה צריך להוריד את המיקרופון והחולצה יצאה ממכנסיו. לדבריו, הוא שם לב למשהו מוזר אחרי שהמראיינת הציעה לו עיסוי. "הבנתי שזה תרגיל וקראתי מיד למאבטח שלי שעמד ממש בחוץ", הסביר. "פתאום המטורף הזה סשה ברון כהן רץ פנימה עם גלימה וצעק דברים מטופשים".

ראש עיריית ניו יורק לשעבר גם התעקש שהוא קרא למשטרה, מה שמוכיח שהוא תמים לגמרי במקרה. כך או כך התמונה של ג'וליאני על המיטה עם ידיו במכנסיים הפכה לוויראלית מאוד בכל הרשתות החברתיות, בעיקר בטוויטר.