שלוש העונות של דברים מוזרים אמנם שונות אחת מהשנייה, אבל צופי הסדרה יכולים לבנות לפחות על שני דברים קבועים: רפרנסים לשנות ה-80 ותספורות מגוחכות בהתאם לתקופה. השחקנים בסדרה, רובם ילדים ונערים, עד כה עשו עבודה טובה בלטפח תסרוקות שמצליחות להתאים לרוח התקופה, וגם איכשהו עובדות גם בימינו.

השחקן ג'ו קרי, שמגלם את סטיב הרינגטון, ידוע בתספורת המאלט שלו, שאיכשהוא הצליחה לעבור גם בשנת 2019.

אלא שעכשיו החליט קרי כנראה להפטר ממנה סופית, והופיע בסוף השבוע האחרון באירוע יוקרתי של חברת שאנל בלוס אנג'לס עם שיער חדש לגמרי: תספורת קערה קצרה הכוללת פוני.מה יותר טוב? זה לא משנה, כי גולשים באינטרנט עוד לא הצליחו להתגבר על ההלם והתדהמה מהשינוי הגדול, ורובם מיהרו להספיד ולהתאבל על השיער המאפיין של סטיב. חלקם שיערו כי מדובר בחלק מצילומי העונה הרביעית של הסדרה, בעוד אחרים טוענים כי מדובר בתפקיד אחר לחלוטין. כך או כך, התגובות קשות.
"נראה לי שג'ו קרי בצרות והוא הסתפר כדי לאותת לנו", "ג'ו קרי מגלם בעונה הבאה את וויל באיירס", "אולי הוא רוצה להיראות כמו ג'ונתן כדי לקבל את ננסי בחזרה", "צר לי לבשר שסטיב הרינגטון הוא עכשיו רק סטיב רינגטון", "אני רוצה למצוא את האחראי לתספורת הזו ולשאול אותו למה הוא היה עם כיסוי עיניים", "זה הדבר הכי מפחיד שקרה ביום שישי ה-13" היו רק חלק מתגובות ההלם. מבטיחים לעדכן כשהסיבה למהפך המופרך תתגלה.