עם אבא מפורסם מאוד וגבות שכמותן לא נראו מאז ברוק שילדס, המעמד של לילי קולינס בהוליווד הובטח כבר לפני כמה שנים, אבל אין ספק ש"אמילי בפריז" הפכה את השם שלה לחם מאי פעם. בין אם אהבתם את הסדרה השנויה במחלוקת של נטפליקס או סבלתם מכל רגע ובכל זאת סיימתם את העונה, אי אפשר היה להתעלם ממנה. "אמילי בפריז" זכתה לאהבה אדירה מהקהל וביקורת חריפה מהמבקרים - וזה בדיוק השילוב שהופך סדרות למדוברות במיוחד.

בגיל 31, החיים של קולינס שונים מאלה של בת דמותה הצעירה יותר. בראיון חדש, היא מדברת על התקופה הנוכחית בחייה, איך היא נפטרה מ"סינדרום המתחזה" והתגברה על הפרעות אכילה, בין השאר הודות לארוס שלה צ'ארלי מקדואל, במאי ובנו של השחקן האגדי מלקולם מקדואל ("התפוז המכני").

"הייתי בטיפול במשך שנים, ואני מרגישה שאני מתחילה להגיע לשורש הסיבה שהרשיתי למחשבות אפלות להכתיב איך אני חיה את החיים שלי, מה לאכול או לא לאכול, והגבלות ששמתי לעצמי", היא אמרה למגיש הפודקאסט Make it Reign. "אני מבינה עכשיו ומשלימה עם זה שהרבה מהסיבות להתנהגות שלי כשהייתי צעירה יותר פשוט לא רלוונטיות למי שאני עכשיו". 

קולינס המשיכה וסיפרה שהיא מרגישה שהיא פספסה הרבה רגעים משמעותיים בחיים שלה מכיוון שהיא סבלה מחוסר ביטחון. "היו לי הרבה קולות פנימיים בראש כל הזמן שהשתיקו את הקול החיצוני שלי", היא אמרה, והוסיפה שהקשר הזוגי שלה עם מקדואל עזר לה להרגיש טוב יותר. "אני מועצמת דרך חברויות וקשרים עם אנשים שאני אוהבת, שמעודדים אותי פשוט לשחרר. בזוגיות שאני נמצאת בה אני פשוט מרגישה כמו הגרסה הטובה ביותר של עצמי, שהמוח והלב שלי עובדים באופן הכי טוב שהם יכולים".

על ההצלחה שלה בצל אביה המפורסם פיל קולינס, סיפרה השחקנית: "היו רגעים כשהייתי צעירה וגם בעבר הלא רחוק, שהרגשתי שלא מגיע לי כתר משל עצמי. יש לי עדיין סינדרום מתחזה ואני כזה 'רגע, יש לי בכלל כתר? הוא שם? הוא מרגיש כבד. אבל למדתי שעבדתי קשה מאוד ולא עבדתי בשביל כתר, זו לא הייתה המטרה שלי. רציתי להרגיש שיש לי קול משל עצמי".

View this post on Instagram

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins)