היקום הקולנועי והטלוויזיוני של אולפני מארוול ידוע בהיותו יקום גברי במיוחד. גיבורת העל הראשונה שקיבלה סרט שיתמקד בה הייתה קפטן מארוול, שזכתה לכבוד רק לפני שנתיים. בשבוע הבא יתוקן עוול של שנים, וגם "האלמנה השחורה" בכיכובה של סרקלט ג'והנסון יגיע לאקרנים בכל רחבי העולם. בינתיים, הרכש החדש של האולפנים, השחקנית האנגלייה סופיה די מרטינו שמככבת בסדרה "לוקי" שמשודרת בימים אלה, פרסמה פרט שמוכיח שהפמיניזם חודר גם אל אחורי הקלעים ושדאגה לאימהות עובדות היא אפשרית - אם רק רוצים.

כפי שחשדנו, בפרק השני של "לוקי" נודע למרבה התדהמה כי הדמות שהסתתרה מתחת לברדס המסתורי היא סילבי, או אם תרצו, לוקי בגרסה הנשית. בהתאם, התלבושת שלה התהדרה בגווני ירוק עמוק ועיצוב שמזכיר מאוד את זה של מקבילה הגברי. אך לא די בכך: עכשיו מתברר כי התלבושת גם הותאמה במיוחד לצרכיה בתור אמא צעירה שצריכה להניק בכל כמה שעות.

View this post on Instagram

A post shared by Sophia Di Martino (@itssophiadimartino)

השחקנית בת ה-37 פרסמה באינסטגרם שלה תמונה מהסט, כשהיא לבושה ומוכנה לצילומים. מתחת לחלק העליון של התלבושת ניתן לראות משאבות חלב שמונחות על חזהּ של השחקנית, ומאפשרות לה לשאוב חלב בין טייק לטייק. "לא קל להיות אמא עובדת (בלשון המעטה!)", כתבה השחקנית בפוסט. "למעצבת שעיצבה את התלבושת של סילבי היה רעיון גאוני, להוסיף רוכסנים נסתרים לתחפושת שיאפשרו גישה נוחה כדי שאוכל להשתמש במשאבת החלב בקלות ולהאכיל את התינוק שלי בין טייקים". 

"אלו הדברים הקטנים (גדולים) שהפכו את זה לאפשרי, לעשות את העבודה הזו וגם להיות אמא", המשיכה השחקנית. "לעולם אהיה אסירת תודה". די מרטינו נשואה לשחקן וליוצר וויל שארפ, והשניים הביאו לעולם את ילדם בשנת 2019. במהלך צילומי הסדרה שהתרחשו בתקופת הקורונה הייתה די מרטינו אחרי לידה, וכשנשאלה השבוע בחשבון האינסטגרם שלה מה היה הדבר המאתגר ביותר בצילומים, סיפרה שהאתגר המשמעותי היה "לחזור לכושר ולעשות את כל הפעלולים. הייתי ממש לא בכושר לפני הצילומים".