אחרי פרשיית הנשק השתול במחוז ירושלים, הוסרו פרקי הסדרה מערוץ היוטיוב של תאגיד השידור הישראלי. כזכור, אתמול חשף עיתון הארץ כי שוטרים שתלו נשק בביתו של תושב מזרח ירושלים ו"תיעדו" את מציאתו בסדרה התיעודית מחוז ירושלים של תאגיד השידור הישראלי.

בנובמבר 2018, נעשה חיפוש בביתו של סאמר סלימאן בשכונת עיסאוויה בירושלים, ובסופו קיבל מהשוטרים "דוח חיפוש" שבו נכתב: "לא נתפס דבר". סלימאן, שלא היה מודע לנסיבות החיפוש המצולם בביתו, מעולם לא נעצר או נחקר בנוגע לנשק שנמצא לכאורה בביתו. מאז פרסום הידיעה בתאגיד השידור כאן עורכים בירור עם חברת קודה הפקות, שאחראית על הפקת הסדרה, ועומדת גם מאחורי הפקות רבות ומוכרות בטלוויזיה הישראלית, בהן סדרות הדוקו מחוברים ויחידה מעורבת וסדרת הדרמה כבודו.

עד היום, פרקי הסדרה היו זמינים לצפייה בערוץ היוטיוב של כאן 11 - בדומה לשאר תכני המקור של התאגיד הציבורי - אך בעקבות חשיפת הנשק השתול באחד מפרקי הסדרה, הגדרות הפרטיות של פרקי מחוז ירושלים שונו וכעת לא ניתן לצפות בהם -

מחוז ירושלים גם לא תופיע בלוח השידורים הלינארי של כאן 11 (כלומר, פרקיה לא ישודרו בשידורים חוזרים בטלוויזיה), ופרקי הסדרה צפויים לרדת גם משירותי ה-VOD בספקיות התוכן הרלוונטיות.

מכאן נמסר:
"מאז קבלת התלונה הראשונית נגד 'קודה' ונגד המשטרה, פתח התאגיד בבירור מעמיק עם חברת ההפקה וייבחנו שיטות הפעולה והעריכה בכל הסדרה. התאגיד רואה בחומרה רבה את הטענות, המנוגדות לחלוטין לכללי האתיקה שעליהם חתמה 'קודה' בחוזה שלה עם התאגיד, ועד לסיום הבירור הוחלט להוריד את כל פרקי הסדרה משידור.
מועצת כאן תקיים דיון דחוף בעניין ונפעל בהתאם להחלטות שיתקבלו".