האם הייתם מעוניינים לשחק בסדרת ההמשך של "משחקי הכס"? האם אתם "גבר לבן בשנות ה-20, נשוי לאחיותיו"? אם התשובה לשתי השאלות האלו היא "כן", יש לנו חדשות טובות בשבילכם - HBO מחפשת אתכם. אם לא, אבל אתם כן נמנים בין מעריצי החברה, אולי סתם תשמחו לדעת שסדרת ההמשך מעלה הילוך.

אחרי שפורסם כי סדרת הפריקוול שתוכננה במקור - זו בכיכובה של נעמי ווטס - לא תצא אל הפועל, HBO הודיעה לפני מספר חודשים כי היא מתחילה לעבוד על סדרה-בת אחרת. הסדרה, שתיקרא "בית הדרקון" (House of the Dragon) תתבסס על "אש ודם", ספרו האחרון של ג'ורג' ר.ר. מרטין, ותתרחש כ-300 שנה לפני תחילת הסדרה המקורית. הסדרה, לפי התכנון, תעסוק בתחילת הסוף של שושלת טארגאריין" מה שמסביר את הליהוקים החדשים שהרשת מחפשת כעת לסדרה.

על פי דיווחים, עד כה פורסמו קריאות בקרב שחקנים בחיפוש אחר שלוש דמויות שונות - אאיגון, ויסיניה וראיניז טארגאריין. אאיגון המתואר הוא אאיגון הראשון, מראשוני השושלת, יותר מעשרה דורות מעל דמות טארגאריין המוכרת ביותר - דאינריז. שלוש הדמויות, שצפויות להיות חלק מהקאסט הראשי, הן לא רק אח וזוג אחיותיו, אלא גם גבר ושתי נשותיו, שכן אאיגון נשוי הן לאחותו ויסיניה והן לאחותו ראיניז.

לפי הפרסום, אאיגון מתואר על ידי היוצרים כ"שקט ונוקשה עם אלו שמתנגדים לו", ויסיניה היא "אישה רצינית ולא סלחנית" וראיניז היא בכלל "סקרנית ואימפולסיבית". לצד תיאור כל אחת מהדמויות מצוין גם שם הדרקון השייך לה - באלריון, ואגאר ומראקסס, בהתאמה - אם מישהו תהה. 

מרטין עצמו צפוי להיות מעורב בפרויקט, כמו גם מיגל ספוצ'ניק, שביים כמה מפרקי הסדרה ויוצר הסדרה "המושבה" ראיין ג'יי קונדל. מעבר לכך שרומן בין זוג האחים לאניסטר צפוי להיראות בקרוב יותר מסטנדרטי בהתחשב במה שמתוכנן בסדרה החדשה, מעניין יהיה לראות אם אאיגון ואחיותיו, יזכו לייצוג דומה לאופן שבו הם נתפסים בדרת הספרים - גיבורים בעלי כוונות טהורות, או שמא יחשפו פן חדש ומעט בעייתי יותר, כמו אחת הצאצאיות המוכרות שלהם.