כשפורסם ש"סקס והעיר הגדולה" עומדת לחזור לסדרת המשך, החדשות הטובות נצבעו מהר מאוד בשחור, כשנודע כי הרביעיה האייקונית לא תשוב למסך בשלמותה - וקים קטרל לא מתכננת להמשיך לגלם את סמנתה ג'ונס. עכשיו, כש"פשוט ככה" כבר משודרת (בישראל, היא זמינה לצפייה ב-HOT), הצופים עדיין כואבים את היעדרה של הדמות האהובה, אבל הם עוד לא מוכנים להיפרד ממנה לתמיד: כעת, מעריצי "סקס והעיר" דווקא מאמינים שסמנתה עוד תעשה קאמבק, אבל במסגרת סדרה אחרת – "אמילי בפריז".

בימים האחרונים, הרשת מוצפת בספקולציות מעניינות למדי, שמי ייתן ויתגלו בהמשך כנכונות: הגולשים משוכנעים שקטרל עומדת להצטרף בתור סמנתה לעונה השלישית של הלהיט שכולנו אוהבים לשנוא. כידוע, גם "סקס והעיר" המקורית וגם "אמילי בפריז" נוצרו על ידי מפיק העל דארן סטאר (שאחראי גם על "בוורלי הילס 90210"), מה שאומר שקרוסאובר בין שתי הסדרות איננו רעיון הזוי לחלוטין.

מתוך "אמילי בפריז" (צילום: Stéphanie Branchu, יח"צ באדיבות Netflix)
סמנתה יכולה ללמד את אמילי דבר או שניים (או שלושה, או עשרים וחמישה). לילי קולינס ב"אמילי בפריז" | צילום: Stéphanie Branchu, יח"צ באדיבות Netflix

מקובל לחשוב שקטרל סירבה להצעה לככב ב"פשוט ככה" על רקע הסכסוך המתוקשר שלה עם שרה ג'סיקה פרקר, שגילמה כמובן את קארי בראדשו בסדרה המקורית. בריאיונות שהעניקה בזמנו נראה היה שהיא שלמה מאוד עם ההחלטה לעזוב את זיכיון "סקס והעיר". אבל - וזה אבל גדול - זה לא אומר שהיא לא תרצה לחזור לנעליה של סמנתה ג'ונס, בהנחה ותהיה לה אפשרות לעשות זאת מבלי להתמודד עם פרקר. "אמילי בפריז" יכולה להיות ההזדמנות המושלמת עבורה לעשות זאת.

ב"פשוט ככה", היעדרותה של קטרל מוסברת באמצעות קו עלילה לפיו סמנתה עברה להתגורר בלונדון. ואתם יודעים מה זה אומר: סמנתה נמצאת ממש במרחק יריקה מפריז, בה מתגוררת אמילי שלנו. סמנתה, כזכור, היא אשת יחסי ציבור; גם אמילי, גיבורת "אמילי בפריז" (שמגולמת על ידי לילי קולינס), עובדת בתחום כמנהלת שיווק. זה רק טבעי ששתי הנשים המצליחות ירצו לשבת לקפה ולפטפט, ואנחנו כבר רואים בעיני רוחנו את העצות שתתן סמנתה המנוסה והחריפה לאמילי התמימה והאבודה. התקווה של הגולשים היא שסמנתה תגיע לפתע לעיר האורות בעונה השלישית של הסדרה, ותהפוך לבוסית החדשה של הגיבורה.

קים קטרל, פטרישיה פילד (צילום: kimcattrall, instagram)
פגישה תמימה או הידיינות בנושא השתתפות ב"אמילי בפריז"? קים קטרל ופטרישיה פילד | צילום: kimcattrall, instagram

"תיאוריה: סמנתה עברה כביכול לחו"ל, ומכאן ההיעדרות שלה מסדרת ההמשך של 'סקס והעיר'. ואז, היא מופיעה בהפתעה מוחלטת בפרק קרוסאובר עם 'אמילי בפריז'", כתבה גולשת נלהבת בחשבון הטוויטר שלה. "אני אצפה בסמנתה מנסה לסבול את אמילי, במאה אחוז". "זה יהיה ממש כאוטי ומשעשע אם דארן סטאר ילהק את קים קטרל לתפקיד הבוסית של אמילי ששמה סמנתה בעונה הבאה", הבריקה גולשת אחרת. 

מי שכבר סיים לצפות בעונה השנייה של "אמילי בפריז" – וכאן, היזהרו מספוילרים - יודע שהישארותה של אמילי בבירת צרפת לא מובטחת; בסוף העונה, נפתחת האפשרות שאמילי תעבור ללונדון בעונה השלישית, וזאת על מנת לבחון את הפוטנציאל הרומנטי שלה עם אלפי, הלונדוני הלוהט שהכירה בשיעורי הצרפתית שלה. חלק מהגולשים מאמינים שאמילי אכן תעשה רילוקיישן, ותפגוש בלונדון – כמובן – את סמנתה. "אמילי עוברת ללונדון בשביל אלפי ומוצאת את עצמה בתפקיד חדש בעבודה עבור חברת יחסי הציבור של סמנתה ג'ונס", שיער מעריץ אחד בסטורי שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו. 

ישנם טיעונים נוספים שמתיימרים להבטיח שהחלום הזה ממש לא מופרך: קים קטרל בעצמה גרמה לנו לחשוב על האיחוד המיוחל של הסדרות כאפשרי. בספטמבר, השחקנית פרסמה תמונה משותפת שלה ושל פטרישיה פילד, המלבישה הנודעת של "סקס והעיר" שמשמשת כעת כמעצבת התלבושות של "אמילי בפריז". קטרל לא הגיבה לשמועות שמתרוצצות ברשת, אז בינתיים – נשאר לנו רק להמשיך לקוות.