לאחרונה, הדרמה העל טבעית "מניפסט" של רשת NBC בוטלה לאחר שלוש עונות. אם אתם לא מכירים אותה, זה הגיוני: הרי שככל הנראה אחת הסיבות לביטולה הייתה קהל היעד הקטן מדי שלה. אבל אחרי שהסדרה ירדה מהאוויר, התברר שדווקא יש לה לא מעט מעריצים, כאלה שזעמו במיוחד על כך שהדרמה האהובה עליהם יורדת מהמסך. אותם אוהדים החליטו שלא להסתפק באנחת אכזבה ובמציאת הבינג' הבא, והם החליטו להילחם ברשתות החברתיות עד שיצליחו להשיג עונה נוספת לסדרה האהובה עליהם.

ואכן, משאלתם התגשמה: אחרי שבועות של מסע ומתן, נטפליקס זיהתה את הפוטנציאל הגלום בעונה רביעית ולקחה את "מניפסט" תחת חסותה. ולמרות שעד כה "מניפסט" הייתה משויכת לרשת NBC, עונתה האחרונה תהיה זמינה רק בענקית הסטרימינג – יחד עם כל קודמותיה. עוד בעונתה הראשונה, עלילת הסדרה מתחילה כאשר טיסה 828 של חברת מונטגו אייר חווה שיבושים; כאשר נוסעי המטוס נוחתים, הם מגלים כי למעלה מחמש שנים עברו בזמן שהם היו באוויר. הם נאלצים להתרגל לעובדה שחבריהם ואהוביהם הניחו כי הם מתים, ומן הסתם הם כבר אינם מי שהיו; בו זמנית, מתחילים הנוסעים לחוות חוויות על טבעיות. בתור מחווה למספר הטיסה שתדלקה את עלילת הסדרה, 828, העונה החדשה הוכרזה ב28.8 בשעה 8:28 בבוקר.

העונה האחרונה של "מניפסט", מבית היוצר של ג'ף רייק, תכלול 20 פרקים. כמקובל בסדרות של נטפליקס, תחולק העונה למספר חלקים שיעלו לשרת בזמנים שונים. כפי שדווח במגזין דדליין לאחרונה, לקראת סגירת ההסכם עם נטפליקס אולפני האחים וורנר החלו במשא ומתן עם שחקני הסדרה, על מנת שאלה ישובו ויככבו גם בעונתה הרביעית. דיווחים טוענים כי הכוכבים ג'וש דאלאס (בן סטון) ומליסה רוקסבורו (מיקיילה סטון) כבר חתמו על חוזים שמבטיחים את השתתפותם בעונה, וכמוהם גם גם ג'יי.אר רמירז (ג'ארד וסקאז). כוכביה האחרים של "מניפסט", לעומת זאת, עדיין נמצאים בדיונים בדבר המשך השתתפותם בסדרה. 

לפי דיווח נוסף, שכרם של השחקנים יעלה משמעותית עם המעבר לנטפליקס, שכן חוזיהם המקוריים שפקעו ביוני כללו העלאות ניכרות בשכר. כל חברי הקאסט לקחו חלק בקמפיין המעריצים להחזרת הסדרה לאוויר, שזכה לשם #SaveManifest. מטרתו, כאמור, הייתה לשמור על הסדרה בראש מעייניה של נטפליקס, ולגרום לכך שהיא תזכה להזדמנות נוספת, ואכן -הוחלט להחזיר את "מניפסט" מן המתים. הגולשים, איך לא, לא יודעים את נפשם: גולש אחד כתב בחשבון הטוויטר שלו, "אני כל כך מתרגש!". אחר הגיב, "אני כל כך שמח, כולנו משפחה אחת גדולה. עשינו את זה". גולשת אחרת התלהבה: "ניצחנו!". גם שחקני הסדרה שידוע כי יחזרו לעונה הרביעית הביעו את שמחתם ברשתות.